Прийом Сергія Вельможного: про благоустрій, доступність адмінпослуг, активізацію інтернет-шахраїв та інші проблеми

Особисті прийоми Сергія Вельможного, народного депутата України, в Рубіжному є регулярними. Останній такий прийом громадян відбувся 21 квітня. Мешканці Рубіжанської громади мали змогу проконсультуватися із народним депутатом, звернутися до нього з важливими особистими проблемами, а також із питаннями, які стосуються життя громади.
У більшості випадків громадян, які прийшли на прийом, хвилювало питання благоустрою міста та робота комунальних підприємств.
Аварійний стан покрівлі багатоповерхових будинків міста – це проблема, яка не вирішувалася протягом багатьох років. Під час попереднього прийому до народного депутата звернулися жителі будинку №63 по вулиці Менделєєва з проханням вирішити нарешті проблему протікання покрівлі будинку. І вже з наступного дня, за дорученням Сергія Вельможного, управління житлово-комунального господарства Рубіжанської міської ради розглянуло можливості щодо ремонту цього будинку. Наразі вже замовлено проєкт для робіт, які необхідно виконати, щоб вирішити проблеми. Питання стоїть на особистому контролі народного обранця.
Під час прийому також обговорювалася проблема віддаленості сіл та важкодоступності отримання адміністративних послуг для людей похилого віку й людей з інвалідністю. За результатами звернення мешканців сіл Рубіжанської громади, три спеціалісти проходять відповідне стажування та в найближчий час розпочнуть прийом громадян в селах Михайлівка, Голубівка та Кудряшівка. Створення сучасного віддаленого робочого місця відділу «Центр надання адміністративних послуг» Рубіжанської міської ради забезпечить комфортні, доступні та безбар’єрні умови для отримання оптимальної кількості адміністративних послуг усіма мешканцями. Крім того, відділ ЦНАПу буде доступним для людей з обмеженими можливостями та для батьків з візочками.
Ще одна важлива проблема, через яку мешканці нашої громади звертаються до народного депутата, – збільшення випадків інтернет-шахрайств. Так, мешканка Рубіжного під час особистого прийому розповіла, що невідомі люди по телефону вимагають сплатити кредит, який вона не оформлювала. Жінка звернулася по допомогу та підтримку до народного депутата.
Сергій Анатолійович у першу чергу закликає громадян бути пильними, дослухатися до порад правоохоронців, щоб не потрапити на гачок шахраїв. У випадку, якщо з вами все-таки сталася біда, треба звернулися із заявою до правоохоронних органів. А у приймальні народного депутата Сергія Вельможного вам завжди готові надати роз’яснення з цього приводу і юридичну допомогу.
Шановні мешканці Рубіжанської громади! Нагадуємо, що в приміщенні Рубіжанської міської ради функціонує приймальня народного депутата України Сергія Вельможного. Приймальня знаходиться на 1 поверсі будівлі, кабінет №102. Телефон 095-366-67-49.