Посвята у першокурсники та святкування Дня студента у ДЗ «Луганський державний медичний унiверситет»

Третій рік поспіль у Державному закладі «Луганський державний медичний університет» проходить масштабний концерт Посвяти у першокурсники «Яскраві люди на планеті ЛДМУ», приурочений до Міжнародного Дня студента.
Захід відвідали представники ректорату, декани факультетів, співробітники університету, а також студенти різних курсів.
У святковий день з вітальним словом виступив ректор університету, доктор медичних наук, Залужений лікар України, професор Ігор Іоффе. Він зауважив, що посвята у першокурсники – це особливе свято, та побажав першокурсникам веселих, наповнених захоплюючими подіями студентських буднів. Також зі словами привітань виступили міський голова міста Рубіжне Сергій Хортів, декан фармацевтичного факультету Олександр Гудзенко та Т.в.о. декана медичного факультету, керівник навчально-методичного відділу Оксана Асєєва.
Гостей зібралось чимало. Ведучими заходу були студенти 4-ого курсу Микита Кислиця та Тетяна Бєлякова. На великій сцені виступали колективи та артисти Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет», а саме: «перлинки» університету – вокалісти Дмитро Дідора, Ірина Данько, Юлія Ювачова та Ілля Серединський; Вокальний ансамбль «РЕПРИЗА» (Валерія Сергєєва, Анастасія Волкодав та Дар’я Череднiченко); танцювальні колективи «МРІЯ» (Орина Черкасова, Тамара Дронова, Софія Гураль, Анастасія Ленець, Аліна Берьозкіна, Катерина Кітела, Валерія Гордєйчик, Юлія Сім’яниста, Владислав Лукашов) та «MODERN» (Олександра Дробот, Анастасія Мельник, Аліса Лукашова, Софія Юдіна, Марія Носалєва, Катерина Комісарова); танцювальний дует студентів 1-ого та 6-ого курсів (керівник Юлія Крохіна); студентка фармацевтичного факультету Раміта Аль-Сьюф, яка зачарувала усіх присутніх запальним східним танцем; студент 3-ого курсу Олексій Шаповалов, який виконав на електрогітарі неймовірну cover- версію рок-хіта; відома вже за стінами університету команда гумору «ПИРОГИ ПИРОГОВА» (Микита Кислиця, Валера Кучер, Олексій Борзов, Едуард Лубенець та Ірина Данько).
Талановита студентська молодь ще раз нагадала, що студентське життя – це не лише пари та сесії, а ще й веселощі, подарувавши присутнім цей святковий незабутній концерт.
Колектив Центру культури та дозвілля студентів висловлює подяку керівництву МКУ «Палац культури», що гостино відкрили двері для проведення цього феєричного свята!

Марина Соловйова,
в. о. завідувача Центру культури та дозвілля студентів