Пишаємося своїми перемогами

У суботу, 10 листопада, у Сєвєродонецькому коледжі культури і мистецтв ім. Сергія Прокоф’єва відбувся фестиваль нової української пісні, метою якого стала підтримка, розвиток та популяризація кращих зразків нової української пісні. На фестивалі змагалися професійні виконавці та викладачі, а також студенти вищих закладів освіти ІІІ-ІV ступенів акредитації.
У Гала-концерті, організаторами якого виступили управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації та Комунальна установа «Луганський обласний центр навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва», успішно взяв участь один із найкращих колективів нашого міста Зразковий вокальний ансамбль «Камертон» комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом (кер. Валерій Колесніков). Цей ансамбль вже багато років поспіль є активним учасником та переможцем багатьох Всеукраїнських та регіональних пісенних конкурсів та фестивалів. Його вихованці справили незабутнє враження на глядачів та журі фестивалю.
За підсумками конкурсу лауреатом І ступеня фестивалю нової української пісні стала талановита вихованка Зразкового вокального ансамблю «Камертон» Дар’я Никитенко (на фото). Єлизавета Бєлікова та Олександра Барабанова отримали Дипломи учасників. Браво, «Камертон»!

Наталія Бережна,
завідувач організаційно-масового відділу КПР