Підсумки спортивного року — 2019

За традицією, в кінці року відділ культури, молоді та спорту підвів підсумки спортивного 2019 року. Адже рубіжанам є чим пишатися, і спортивні досягнення наших спортсменів досить вагомі.
У ході церемонії було відзначено кращих тренерів, команди та школи, відділення та секції. Окремі номінації чекали переможців та призерів ХVII традиційної міської Спартакіада серед колективів фізкультури підприємств, установ, організацій та навчальних закладів міста.
Рубіжанський міський Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді також має безліч досягнень та нагород. Тому за якісну організацію навчально-тренувальної роботи і високі спортивні результати у 2019 році педагогічний колектив отримав диплом виконавчого комітету Рубіжанської міської ради.
Крім того наші кращі гуртківці також отримали заслужені нагороди. В номінації «Спортивне сузір’я» були нагороджені вихованці Центру Артем Бузалов та Ілля Коваленко. Хлопці займаються спортивним туризмом в Рубіжанському міському Центрі туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді 8 років. За цей час вони неодноразово ставали призерами та переможцями Чемпіонатів Луганської області з техніки пішохідного, водного туризму, зі скелелазіння, з техніки туризму у закритих приміщеннях, з орієнтування. Мають 1 юнацький розряд зі спортивного туризму, 3 спортивний розряд з водного туризму. Хлопці неодноразово брали участь у суддівстві міських та обласних змагань і чемпіонатів зі спортивного туризму, орієнтування та скелелазіння.
У 2019 році їм присвоєна кваліфікація «суддя ІІ категорії зі спортивного туризму».
Тож вітаємо наших туристів і бажаємо їм нових спортивних досягнень.