Новорiчний концерт «За двома зайцями»

Новий рік — це завжди диво. Стільки приємних вражень, приготування, домашній клопіт, подарунки, поздоровлення, прикрашені новорічними вогнями будинки та вулиці, святкова ялинка, веселий сміх друзів, святкова програма по телевізору і обов’язково – традиційний святковий концерт в міському Палаці культури.
У новорічні та Різдвяні дні кожен з нас чекає на диво, і кожному, хочеться зануритися в світ чарівних історій. 29 грудня на великій сцені МКУ «Палац культури» за мотивами художнього комедійного фільму «За двома зайцями» сталася одна з таких новорічних історій. До початку концерту у фойє 1-го поверху звучала новорічна музика, Снігуронька і Сніговики вітали гостей Палацу з наступаючим Новим роком та фотографувалися з усіма охочими біля фотозони.
О 17.00 годині пролунали фанфари, і з привітанням рубіжан міським головою м.Червонограда Львівської області Андрія Залівського, розпочався святковий концерт. Це був яскравий новорічний подарунок для жителів та гостей міста від самодіяльних колективів МКУ «Палац культури» та солістів Рубіжного. У залі панувала атмосфера веселощів і гарного настрою, адже Новий рік — найдивовижніший і казкове свято. У вихорі святкової суєти час летить швидко і непомітно.
Ми хочемо сказати велике спасибі кожному, хто був поруч протягом 2019 року: глядачам, батькам, самодіяльним артистам, колегам з Червонограда, партнерам, просто хорошим людям і головне – творчому колективу Палацу культури. Все у наших руках, зміни не можливі без бажання кожного стати хоч трохи щасливішим. «Я дуже люблю своє місто, край та народ, який тут проживає, і щиро бажаю розквіту та злагоди рідній землі. Нехай веселі дзвіночки наповнять серце радістю, нехай яскраві вогники подарують добру надію!» говорить директор МКУ «Палац культури» Ганна Бережна. З Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо з новими силами та щасливими відчуттями досягати нових успіхів та здійснювати свої мрії у новому році. Нехай щастить кожного дня, нехай вдача буде поруч увесь рік!

Любов Захарова,
зав. відділу по роботі з дітьми