Новорiчнi свята у Комплексi позашкiльноi роботи з дiтьми та юнацтвом

Новий рік – найулюбленіше казкове свято. Ніхто так щиро не чекає на Новорічне свято, на чарівні перетворення та пригоди, як наші діти. Адже це свято ігор, радощів та подарунків. На Новий рік люди стають добрішими та щасливішими. А скільки бажань загадано біля виблискуючих яскравими вогниками ялинок!
Саме тому до проведення новорічних заходів та ранків у Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом особливе ставлення.
Підготовка розпочалась набагато раніше свята: керівники та учасники гуртків художньо-естетичного напряму традиційно підготували тематичні номери, хореографічні та вокальні замальовки; силами гуртківців декоративно-ужиткового напряму КПР була проведена величезна робота щодо оформлення фойє закладу. Відвідувачі мали змогу поринути у дивовижний світ зимового лісу, «зігрітися» та сфотографуватися на фоні чарівного каміну, а також зануритися у справжню казку разом з казковими героями біля головної ялинки Комплексу.
Свято розпочалося з довгоочікуваних зустрічей та пригод зі Святим Миколаєм, які відбулися 19 та 20 грудня у фойє закладу. Хлопчики та дівчатка не тільки почули повчальну легенду про Святого, але й взяли участь у святкових вікторинах та іграх. Всі діти отримали великий заряд позитиву та гарного настрою і по-справжньому відчули, що бажане свято нарешті наближається!
22 грудня на базі ЗШ № 3 відбулася святкова виставка гуртка «Виготовлення сувенірів» (кер. Вікторія Запорожченко). Саме тут можна було помилуватися найкрасивішими декоративними ялинками та новорічними прикрасами, а також висловити своє захоплення юним майстрам. Усі діти отримали грамоти та солодкі подарунки від найголовнішого чарівника Нового року — Дідуся Мороза.
З 24 грудня у Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом розпочалися Новорічні ранки та святкові заходи у фойє та гуртках закладу. Вихованці з задоволенням занурились у святкову атмосферу перетворень та пригод, зустрілись з найголовнішими магами всесвіту та взяли участь у цікавих конкурсах та змаганнях. Яскравим завершенням свят були й залишаються традиційні, але такі бажані, зустрічі з Дідусем Морозом та Снігуронькою, які не перестають радувати дітей подарунками та сюрпризами.
З приходом Нового року веселі зимові свята та розваги не закінчуються.
Одним з перших заходів, який відбувся вже в новому році, став майстер-клас з виготовлення Різдвяного янгола 4 січня на базі ЗШ № 8 у гуртку «Природний мікс». Хлопчики та дівчатка з задоволенням ділились своїми творчими навичками та вміннями і радо вітали один одного зі світлим святом Різдва Христового.
Це, звичайно, лише початок. Традиційно, підчас зимових канікул на вихованців закладу чекає ціла низка різноманітних дитячих ігрових програм, майстер-класів, вікторин та конкурсів.
Дуже сподіваємось, що спогади та враження від зимових свят, проведених у Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом, ще довго будуть приємно радувати всіх маленьких та великих відвідувачів закладу.