Незвичний ювiлей

У нашому житті чимало свят, але частіше за все ми відзначаємо ювілеї. Ось і у нас, мешканців будинку №12а по пр. Московському в цьому році ювілей, та ще й подвійний — нашому будинку 30 років і 5 років створення ОСББ «Берізка-12». Ще в березні цього року на загальні збори було винесено і більшістю голосів прийнято пропозицію про проведення святкових заходів 14 липня. У цей суботній день у дворі будинку зібралися всі бажаючі — і дорослі і діти. Під’їзди будинку були ошатно прикрашені. У дворі звучала завзята музика, піднімаючи всім оточуючим настрій. Звичайно ж, були накриті столи з смачних страв, приготованих нашими жінками-сусідоньками.
З подарунком і привітаннями до всіх присутніх звернулася гостя — Ірина Петрівна Коваленко — наш депутат, депутат Рубіжанської міськради, яка раніше теж жила в нашому будинку. Вона сказала, що дуже приємно всіх зустріти і бачити результати нашої роботи в ОСББ. Побажала подальшого процвітання, любові і дружби всім жителям будинку. Також слова привітання для нас прозвучали від голови ОСББ Геннадія Літвіна. Він побажав усім здоров’я, прекрасних ідей і достатньо сил для їх втілення у життя, і в ОСББ. А мешканці будинку подякували йому за роботу.
Свято продовжилося веселими розвагами для дітей. Запрошений аніматор провела з ними дуже цікаві конкурси та рухливі ігри, і всім активним учасникам були роздані солодкі призи. А потім батьки і бабусі з дідусями приєдналися до своїх нащадків і намагалися не відставати в змаганнях. Негода намагалася перешкодити нам, але навіть сильний вітер і дощ не змогли зупинити це чудове свято. Всі залишилися дуже задоволені і вирішили, що такі заходи треба проводити частіше. Свято вдалося на славу.

Мешканці будинку №12а
по пр. Московському,
ОСББ «Берізка-12»