«Наш край»: до місцевих рад ідуть професіонали

У Рубіжному 19 вересня відбулися Загальні збори Луганської обласної організації політичної партії «Наш край»

Захід, на якому були присутні представники всіх міст та районів Луганщини, відбувся на площі Перемоги й, по суті, перетворився на справжнє свято. Тим більше що співпав із Днем сім’ї, який цього дня святкували в Рубіжному, та із християнським святом Чуда Архістратига Михаїла. Але, попри святкову атмосферу, мова на зборах йшла про серйозні речі, важливі для майбутнього Луганщини та України в цілому. Присутнім офіційно представили тих, хто на місцевих виборах балотується в депутати місцевих рад, а також на посади голів міських, селищних і сільських територіальних громад Луганської області від партії «Наш край».

Відкрив захід Сергій Вельможний – народний депутат України, який представляє у Верховній Раді місто Рубіжне.
Він підкреслив, що, ідучи на місцеві вибори, партія «Наш край» не брала до своєї команди популістів.

Обов’язковим є не членство в партії, а професіоналізм і бажання працювати

– Наша команда – це команда господарників і професіоналів, – зауважив Сергій Вельможний. – І тому ми переконані, що, здобувши перемогу на місцевих виборах, ми зможемо кожній громаді Луганщини забезпечити розвиток, а кожному її мешканцю – комфорт і соціальний захист.
До речі, як згодом наголосив Сергій Шахов, лідер партії, у команду «Нашого краю» приходили зовсім не за партійним чи політичним принципом. Адже для того, щоб балотуватися за списками «Нашого краю», членство в партії абсолютно не обов’язкове. Але обов’язкові професіоналізм, відповідальність та бажання чесно працювати на благо рідного міста чи села.
Сергій Вельможний констатував: у команді, яка іде на вибори від «Нашого краю», є медики, які знають, як правильно впроваджувати медичну реформу; є підприємці, які розуміють, як розвивати бізнес саме в їхній громаді; є екологи, які знають, як за умов сучасного виробництва зберегти довкілля, та інші фахівці.
– У тій чи іншій громаді є багато локальних особливостей, – зауважив Сергій Вельможний. – І якісно працювати з урахуванням цих особливостей можуть саме місцеві фахівці. Такі люди й прийшли до нашої команди.
Парламентарій висловив упевненість у тому, що на конференції зібралися справжні патріоти своїх громад і люди, які прийдуть голосувати, зроблять правильний вибір.
– Я вірю в кожного з вас. Я вірю в наш край. Разом ми зможемо все! – так закінчив свою промову Сергій Вельможний.

Будувати й розвивати

– Тут зібралися ті, хто прагне створювати, будувати, – зауважив Сергій Шахов, лідер партії «Наш край».
Він підкреслив, що партія «Наш край» вийшла за межі Луганщини.
– До нас приєднуються професіонали й господарники з усіх регіонів – від Харкова до Львова, від Полтави до Одеси. Бо розуміють, що наша мета – допомагати людям, допомагати громадам.
Привітавши присутніх із святами, Сергій Шахов представив їм тих, хто балотуватиметься на посади голів територіальних громад (міських, сільських і селищних) на території Луганської області.
Що стосується кандидата на посаду голови Рубіжанської міської ради – ним від партії «Наш край» став Сергій Іванович Хортів.
До речі, серед тих, хто вийшов на сцену, були й кандидати на посади голів Лисичанської та Сєвєродонецької міських рад – тобто, громад, у яких скасовано місцеві вибори.
Лідер партії «Наш край» висловив сподівання, що влада все-таки прислухається до думки людей, неодноразово висловленої публічно, й вибори до місцевих рад відбудуться в усій мирній Луганщині та Донеччині.
– Адже через скасування виборів на частині території наших областей в українців забрали близько 500 тисяч голосів, – зауважив Сергій Шахов.
Він також підкреслив, що децентралізація – це єдина реформа, яка пішла більш-менш нормально і нарешті дозволила місцевим мешканцям розпоряджатися місцевими бюджетами. І скасування виборів у Сєверодонецьку, Лисичанську, Станично-Луганському районі тощо позбавляють місцеві громади скористатися перевагами децентралізації.
– При владі до сих пір лишаються люди, яким у свій час повірили мої батьки, – підкреслив Сергій Шахов. – Нами й досі керують ті, хто, починаючи з 90-х років, руйнували виробництво, вирізали на металобрухт цілі підприємства…
Цих людей час міняти на професіоналів, які справами довели свою порядність та бажання працювати заради свого краю. Принаймні такою є думка Сергія Шахова.
…Завершився захід невеликим концертом. Перед учасниками зборів, до яких цього суботнього дня долучилось чимало звичайних рубіжан, виступили Сергій Юрченко та Дмитро Бабак – співаки, відомі за українськими талант-шоу. До речі, обидва – вихідці з Луганської області.