Народний оркестр народних інструментів відзначив 40-річчя з дня створення

В міській комунальній установі «Палац культури» розпочалися звітні концерти самодіяльних колективів і кожен бажаючий має можливість прийти та подивитися концертну програму улюблених колективів, підняти собі настрій, насолодитися різноманітними жанрами та яскравими номерами!

3 квітня 2021 року о 17-00 в концертному залі міського Палацу культури відбувся звітний ювілейний концерт Народного оркестру народних інструментів під керівництвом Наталії Дєнєжкіної «Весняний адреналін»! Саме під такою назвою пройшов святковий концерт. На глядачів чекало незабутнє свято музики, яскраве, цікаве, різноманітне за стилем і жанром виконуваних творів, класичні та сучасні твори, українські народні пісні, музика з кінофільмів. Керівник колективу Наталія Володимирівна постійно експериментує, зберігаючи традиції інструментальної музики, відкриває нові грані звучання народних інструментів, дивуючи і захоплюючи глядачів.

Також у святковому концерті взяли участь – народний хор ветеранів «Червона калина», керівник Лідія Павлівна, соліст вокально-хореографічного шоу-гурту «Нон-стоп» — Андраник Манукян (керівник Олена Ханенко), Народний ансамбль танцю «Барвінок» (керівник Ксенія Саєнко), соліст вокально-інструментального ансамблю Олександр Грязін (керівник Віталій Гончаров). Вокалісти оркестру – Оксана Фролова, Віктор Індичий, Влас Каут. Так само подарували свої музичні подарунки і запрошені вокалісти міста – Аліна Андрєєва, Ганна Козлова. Не обійшлося і без дзвінкоголосої Ольги Ткачової – вокалістки оркестру ще з часів утворення колективу.

Оркестранти відзначили 40-річчя! За ці роки оркестр змінювався, оновлювався склад, змінювалися і керівники. Але головне, що і сьогодні оркестр – це повноцінний творчий колектив, де дорослі і діти мають можливість займатися музичною творчістю на високому рівні – різноманітність жанрів, творча амплітуда, віртуозне володіння народними інструментами, яскравість виконання, висока музична культура і артистизм. Щорічно цей колектив бере участь в різних заходах, концертах, конкурсах і фестивалях.

На плечі іменинників лягли багато турбот, вони кілька місяців готувалися до цього концерту, щоб у ювілейний з дня створення колективу день, порадувати гостей. Зі сцени лунало багато привітань, побажань та теплих слів в адрес ювілярів. Усі оркестранти отримали Подяки, грамоти та подарунки. Та найкращим подарунком до ювілею були щирі і бурхливі оплески від усіх глядачів!