НА ЛУГАНЩИНІ ВІДБУЛАСЯ ЦЕРЕМОНІЯ ВІДКРИТТЯ НАВЧАЛЬНОГО ПУНКТУ З ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ

Церемонія відкриття навчального пункту з підготовки фахівців відбулася нещодавно у місті Рубіжне. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС в Луганській області.
Як зазначили в відомстві, з моменту передислокації Головного управління ДСНС України у Луганській області до міста Сєвєродонецьк у 2014 році постала проблема з навчанням пожежних – рятувальників у зв’язку з відсутністю спеціального навчального пункту. Здобувачі освіти вимушені були навчатися в інших областях України. І тільки у 2018 році розпочалася робота щодо отримання ліцензії та впровадження освітньої діяльності навчальним пунктом в Луганській області.
На початку заходу заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко привітав всіх зі святом та зазначив: «Лише за наявністю кваліфікованих кадрів в системі Державної служби України з надзвичайних ситуацій Луганщини кожен мешканець області може почувати себе у безпеці. Відкриття такого пункту є новою сходинкою у розвитку нашого регіону, адже підготовка справжніх фахівців — це запорука економічного і професійного зростання області».
Привітати колег із цією подією прибув заступник Голови ДСНС Микола Ільченко: «Відкриття навчального пункту — це, безперечно, знакова подія для Луганського гарнізону оперативно-рятувальної служби, адже раніше пожежні-рятувальники були вимушені навчатися у інших областях України. З цієї миті відкривається нова сторінка в історії становлення і професійного зростання фахівців ДСНС. Бажаю педагогічному складу навчального пункту сил, натхнення, добра та благополуччя. Нехай навчальний рік відкриє перед вами нові горизонти й можливості, стане щасливим часом здійснення всіх планів, задумів і мрій. Студентам бажаю творчої наснаги та впевненості у власних силах. Нехай нестримне бажання збагачуватися знаннями і використовувати їх на благо України завжди буде з вами».