Ми маємо зробити все, щоб ситуація була під повним контролем — директор ДП «Луганський облавтодор» Олександр Коротун

 

На Луганщині розпочалася зима. Попри будь-які погодні примхи та нестачу техніки, дорожники мають бути готові забезпечити проїзд на всіх автодорогах.
«Перед дорожниками стоїть головне завдання з експлуатаційного утримання доріг в зимовий період – забезпечити проїзд на всіх автодорогах, якісно та швидко ліквідовувати наслідки негоди. У минулому осінньо-зимовому сезоні, бували дні, коли для ліквідації наслідків снігопадів одночасно працювало більш 90 одиниць техніки, одночасно були задіяні 140 співробітників ДП «Луганський облавтодор». Ми підготовилися до зимового періоду (протиожиледні матеріали, пальне). Зрозуміло, що наявну техніку ми також підготували до зими. Але, ми вкрай потребуємо оновлення техніки. На жаль, у нас працює техніка, яка вже використала свій ресурс та потребує оновлення», — розповів директор ДП «Луганський облавтодор» Олександр Коротун.

«Ми маємо зробити все, щоб ситуація була під повним контролем. Так було і в січні-лютому цього року, так буде і зараз. Нагадаю, що у найскладніші дні, під час снігопаду, на автодорогах державного, місцевого значення кожні дві години буде відбуватися патрульна снігочістка, посипка небезпечних ділянок, спусків та підйомів», — наголосив Олександр Коротун.


Нагадаємо,  на Луганщині різко погіршилися погодні умови: дощ, сніг, зниження температури, сильний вітер. Дорожники Луганської області зробили все, щоб це не призвело до важких наслідків. Проїзд було забезпечено на всіх автодорогах. Для ліквідації наслідків негоди задіяли не всю наявну техніку, але майже вся техніка та співробітники ДП «Луганський облавтодор» готові до подальших випробувань.
За словами Олександра Коротуна, дорожники працювали на всіх напрямках, проте особлива увага була спрямована на спуски, підйоми та на маршрути з найбільшою інтенсивністю руху на автомобільних дорогах державного значення.