Ми любимо цирк

«Ми любимо цирк» — саме під такою назвою 26 жовтня для прихильників циркового мистецтва відбулась цікава програма, де юні артисти циркової студії «Кристал» (кер. Олександр Ляпаєв) та циркового гуртка «Кріпиш» (кер. Світлана Трофімова) продемонстрували рубіжанському глядачеві свій професіоналізм.
Захід відбувся на манежі великої сцени Палацу культури. Рубіжани приходили цілими сім’ями, з друзями та знайомими, а деякі — і цілими класами.
Циркова вистава стала гарним початком осінніх канікул. Глядачі познайомилися з різноманітними жанрами циркового мистецтва та поринули в чарівну атмосферу цирку, із захопленням спостерігали за яскравими номерами та цирковими артистами. В підготовці номерів діючого репертуару і костюмів разом з керівником приймали участь всі учасники колективу.
Протягом усього дійства на сцену виходили веселі клоуни, які жартували один з одним та веселили рубіжанського глядача. Усі, хто знаходилися в залі, щиро сміялися не зважаючи на вік. Глядачі не шкодували оплесків спритним і вмілим жонглерам та еквілібристам, дивним трюкам акробатів та гімнастів. Із завмиранням серця глядачі спостерігали за виступами вітряних акробатів. Гнучкі і талановиті циркові артисти були на висоті і в прямому, і переносному сенсі. Це було справжнє циркове шоу.
Слід зазначити, що за час роботи циркова студія «Кристал» підготувала понад 1000 номерів з високим рівнем трюкової частини, чим заслужила підвищений інтерес до цирку і популярність серед глядачів Рубіжного, Луганщини та Львівщини. Циркова студія «Кристал» є одним з найулюбленіших та провідних колективів міста і нам є чим і ким пишатися!