Медичні працівники продовжують приймати вітання

«Дякуємо!» та «Спасибі!» — саме ці слова на адресу медичних працівників Рубіжанської громади найчастіше звучали зі сцени

У Рубіжному в міському палаці культури 23 червня відбувся концерт, присвячений Дню медичного працівника. Це був своєрідний подарунок медикам Рубіжанської громади від команди партії «Наш край»: зі словами привітань до медичних працівників звернулися народні депутати України Сергій Шахов, Сергій Вельможний та Олександр Сухов, міський голова Сергій Хортів, його заступник Олег Ткаченко, голова фракції партії «Наш край» у Рубіжанській міськраді Дмитро Конов, директор КНП «Рубіжанська центральна міська лікарня», депутат Рубіжанської міськради від партії «Наш край» Едуард Кравченко.

Як підкреслив під час свого виступу міський голова Сергій Хортів, про медичних працівників завжди згадують лише в останній момент – коли надія лишається лише на них. Він зробив акцент на тому, що саме медичні працівники зуміли зупинити справжню навалу – пандемію COVID-19.
Голова фракції партії «Наш край» Дмитро Конов подякував медичним працівникам за їхню важку й відповідальну працю, терпіння й відданість професії.
Олег Ткаченко, заступник міського голови, підкреслив, що його двері завжди відкриті для медичних працівників громади (адже саме він як заступник міського голови опікується медициною).
– Я готовий вислухати кожного з вас і кожному допомогти, – зауважив Олег Ткаченко. – Разом ми зможемо все!
Едуард Кравченко, директор КНП «Рубіжанська центральна міська лікарня», депутат Рубіжанської міськради від партії «Наш край», подякував команді Сергія Шахова за підтримку й допомогу, за те, що ніколи не забувають про медичних працівників, про їхні проблеми. А колегам побажав у першу чергу здоров’я.
Також до присутніх звернувся Олександр Сухов, депутат Верховної Ради, голова Лисичанської міської організації політичної партії «Наш край». Він подякував медичним працівникам за їхню працю – не просто нелегку, а дуже часто й небезпечну.
– Ми, народні депутати України, робимо й будемо робити все для того, щоб ви відчували себе захищеними, щоб мали все необхідне, – підкреслив Олександр Сухов.
Сергій Вельможний, народний депутат України від політичної партії «Наш край», який представляє у Верховній Раді інтереси мешканців Рубіжанської громади, акцентував увагу присутніх на тому, що навіть ця святкова зустріч у цьому залі стала можливою саме завдяки медичним працівникам – завдяки тому, що вони змогли зупинити пандемію COVID-19. Сергій Вельможний зізнався: у далекій юності він мріяв стати медиком, хірургом… Але обставини склалися інакше. І зрештою, будучи кандидатом юридичних наук, завдяки своїй діяльності в якості депутата Верховної Ради, він має змогу допомагати медикам виконувати їхню нелегку й відповідальну роботу.
Народний депутат України Сергій Шахов щиро подякував медичним працівникам за їхню працю, в тому числі за своє власне життя – адже не раз, у тому числі в далекому дитинстві, саме медичні працівники допомагали йому вижити, зберегти здоров’я.
– Коли поруч зі мною, маленьким, не було мами, саме медики турбувалися про мене, як про власну дитину, – згадував народний депутат, вкотре дякуючи медичним працівникам. – І мої діти – а в мене їх п’ятеро – з’явилися на світ саме завдяки вам, медичним працівникам.
Він запевнив, що як народний депутат і як людина, покликання якої – допомагати іншим, робитиме все для того, щоб медичним працівникам працювалося якомога комфортніше, щоб їхня праця була гідно оплаченою.
Сергій Шахов підкреслив: обласна лікарня в нашому місті буде добудована.
– І вона працюватиме саме в Рубіжному, – переконаний народний депутат.
Усі медичні працівники, які зібралися того дня в залі палацу культури, отримали квіти та подарунки від команди партії «Наш край». Найкращі з них були відзначені грамотами.
Своє мистецтво медичним працівникам дарували колективи й солісти палацу культури. Це були й вокальні, хореографічні та циркові композиції.
Сюрпризом для присутніх став виступ Сергія Юрченка, відомого в Україні співака, фіналіста кількох українських талант-шоу, до речі, вихідця з Луганської області.
Але значно більшим сюрпризом був виступ Сергія Шахова. Безумовно, вокаліст він не такий сильний, як ті, хто виступав перед тим (переконані: Сергій Володимирович не образиться на це зауваження). Але там, де мова йде про душевність, він не поступався професійним співакам. Пісня про хатинку на краю землі, яка завжди чекає на свого мандрівника, викликала ностальгію та навіть сльози. Як і «Детство, детство, ты куда летишь…» — композиція, яка є символом цілого покоління.
– Ви лікуєте нас, – зауважив Сергій Шахов, звертаючись до медичних працівників. – А наш обов’язок – лікувати інфраструктуру регіону, лікувати місто, область і країну.