Літні табори: цікавий та змістовний відпочинок

Закінчився навчальний рік – розпочалися літні канікули. Головним завданням для дорослих є організація змістовного та цікавого дозвілля дітей, а для школярів – добрий відпочинок та відновлення сил до початку нового навчального року.

У другий день літа, 2 червня, розпочали свою роботу десять таборів із денним перебуванням дітей на базі закладів освіти міста: ЗШ №1, 3, 4, 8, 9, СШ №2, 7, 10, КНВК «школа – дитячий садок» та Комплекс позашкільної роботи. Незважаючи на те, що у перший день роботи за вікном ішов дощ, у таборах панував гарний настрій.
Загалом у Рубіжанській територіальній громаді в таборах із денним перебуванням відпочивають п’ятсот сімдесят п’ять школярів різних вікових груп. Для дітей організовано дворазове гаряче харчування.
Триста п’ятдесят чотири дитини з числа пільгових категорій отримують харчування за рахунок коштів місцевого бюджету.
Під час роботи таборів планується проведення комплексу цікавих різноманітних заходів освітнього, виховного, фізкультурно-оздоровчого, санітарно-гігієнічного та культурного спрямування. Всі заходи сприятимуть укріпленню дитячого організму, розвитку духовності, індивідуальних здібностей та соціальної активності кожної дитини.
У межах освітнього проєкту «Шкільний офіцер поліції» проводитиметься цикл заходів «Безпечні канікули» з формування навичок безпечної поведінки на дорозі, в побуті та різних ситуаціях, а також із запобігання негативним соціальним явищам, таким як насильство, булінг тощо.
Співробітники КУ «Міський музей» підготували для школярів пізнавальну програму «Цей цікавий виставковий світ».
До 25-ї річниці Конституції України протягом табірної зміни будуть проведені тематичні екскурсії до Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді «Моя рушникова країна», конкурси малюнка на асфальті (для молодших школярів), ескізів для муралів (для старшої вікової групи) під назвою «Великі права маленьких громадян», правові квести, турніри тощо.
Вчителі іноземних мов у мовних таборах СШ №2 та СШ №10 проведуть заходи, спрямовані на удосконалення знань з іноземної мови, розвиток комунікативних здібностей, творчого та креативного мислення учнів.
Бажаємо нашим учням корисного, веселого та активного відпочинку!