Лiтнi пригоди з новими друзями

Літо — чудова пора року. Це буяння кольорів і зелені. Яскраве сонце, чисте блакитне небо, природа наливається всілякими райдужними барвами. Дерева й кущі одягаються в пишні шати з зеленого листя. Квіти радують буйним цвітінням і неймовірними ароматами. Як приємно в цей час року відпочивати! Літній відпочинок — найкращий період. Всі дорослі й діти люблять літні канікули. І саме з цього приводу творчий колектив міського Палацу культури щороку проводить цикл веселих дитячих ігрових програм.
Літні канікули цього року розпочалися музичним фентезі – шоу «Тролі у пошуках радощів», яку підготували Зразковий вокально – хореографічний ансамбль «Ладушки» та шоу-група «Нон – стоп» (кер. Олена Ханенко, Ірина Бахмет). Протягом години жваві Тролі розважали школярів на великій сцені Палацу культури: танцювали, співали та грали в інтерактивні ігри.
А 13 червня у великій залі Палацу культури маленькі гості із задоволенням поринули у розважальну програму «Ми любимо цирк», яку підготувала циркова студія «Кристал» (кер. Олександр Ляпаєв, Світлана Трофімова). І діти, і дорослі впродовж години насолоджувалися фізичними вміннями, сміливістю, спритністю та магією яскравих номерів юних циркачів. Видовище було вражаюче, в залі панувала атмосфера захоплення.
Наступного дня у фойє другого поверху школярів зустріли клоунеси Фісташка та Іриска з тематичною ігровою програмою «В літні пригоди з новими друзями». Протягом години веселі та спритні школярі брали активну участь у різноманітних конкурсах та естафетах, відгадували загадки та танцювали флеш – моб з пустотливими клоунесами.
18 червня стартувала танцювальна програма з улюбленими героями « PATY у літньому форматі», де школярі більше години насолоджувалися сучасними композиціями, танцювали та змагалися у конкурсі на найкращий танок.
21 червня у фойє другого поверху завітали герої із пізнавальної вікторини «Країни та міста Європи». Хлопці та дівчата із задоволенням відправилися у подорож по країнам Європи. Ведучі перевірили географічні знання, кмітливість, пам’ять та уважність юних мандрівників, дізналися, наскільки вони знають і люблять казки, та розповіли багато нового і цікавого із нашої історії. Школярі із задоволенням взяли участь в запропонованих іграх і змаганнях та з гідністю пройшли усі випробування.
Цикл літніх розважальних програм для пришкільних таборів закінчився, але канікули тривають! Творчий колектив МКУ «Палац культури» бажає усім дітлахам теплих дружніх стосунків, яскравого сонечка та чистого безхмарного неба!