Конституцiя — основа державностi

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безсумнівно, відноситься і День прийняття Конституції України, що відзначається щорічно 28 червня.
Прийняттям даного документа в 1996 році ознаменувався початок становлення і розвитку нової демократичної і незалежної країни.
27 червня у центральній міській бібліотеці відбувся урочистий захід до 22-ї річниці Конституції України, в якому взяли участь мешканці міста, переселенці, читачі бібліотеки.
З державним святом присутніх привітав секретар Рубіжанської міської ради Віктор Соловйов.
Ведуча заходу Ірина Брігідєр наголосила, що процес створення Основного Закону держави був довгим і тернистим. Присутнім на святі було продемонстровано відео про створення Конституції України; прозвучали вірші поетів Рубіжанської громадської організації «Літературне об’єднання «Райдуга» Ірини Дзюкевич та Зої Мірошниченко; юні вихованці циркової студії «Кристал» Мар’яна Бондар та Данил Ліпка продемонстрували акробатичний номер під назвою «Україна»; особливого святково-патріотичного настрою присутнім додали музичні композиції у виконанні Єлізавети Бєлікової, Андраніка Манукяна та ансамблю СШ №7 під керівництвом Оксани Фролової. Крім того, своїм баченням сучасної ситуації в Україні з присутніми поділилася громадський діяч Ольга Бутенко.
Конституція України – це не лише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства.