Команда «Юність» у другий раз поспіль стала чемпіоном міста з баскетболу

З 23 лютого по 10 березня в спортивній залі КП «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс» відбувся Чемпіонат міста з баскетболу серед жіночих команд за програмою ХVІІ Спартакіади серед підприємств, установ, організацій та навчальних закладів міста.
У змаганнях взяли участь 6 жіночих команд: Рубіжанський політехнічний коледж, Інститут хімічних технологій, ФО «Спартак», ФО «Бізнес», Луганський державний медичний університет та ФО «Юність». Спочатку групові турніри, а потім півфінальні матчі визначили четвірку команд, яка і визначила розстановку сил в міському жіночому баскетболі.
10 березня визначилися переможці та призери Чемпіонату міста. У матчі за третє місце зустрілися баскетболістки ІХТ і ФО «Бізнес». Зустріч закінчилася на користь ІХТ, вони і стали третіми в турнірній таблиці, а баскетболістки ФО «Бізнес» залишилися на четвертій позиції.
У фінальному матчі зустрілися лідери жіночого баскетболу в нашому місті: ФО «Спартак» (бюджетні організації міста) і ФО «Юність» (команда фізкультурного об’єднання «Юність», представлена учнями ДЮСШ №1 — багаторазовими переможцями обласних першостей (тренери Валентина Абазина, Віра Семенцова і Вікторія Губарєва). Слід зазначити, що команда «Спартак» має в своєму активі вісім перемог за шістнадцятирічну історію міських спартакіад, а фізкультурне об’єднання «Юність» ставало переможцем Спартакіади в 2003 та 2018 роках.
Фінальна гра почалася з точних і впевнених атак команди «Юність», яка в результаті вирвала перемогу у досвідчених «спартаківок» і завоювала звання найсильнішої жіночої баскетбольної команди міста. Команда ФО «Юність» в другий раз поспіль піднялася на вищий щабель спартакіадного п’єдесталу в нашому місті.
На церемонії нагородження до баскетболісток з привітаннями та поздоровленнями звернулися головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту, головний суддя міської спартакіади Світлана Ступнікова та директор Рубіжанського фізкультурно-спортивного комплексу, депутат міської ради Анатолій Бусєнков. Анатолій Анатолійович від імені усіх чоловіків привітав баскетбольну еліту нашого міста з минулим Жіночим святом 8 березня і вручив усім командам солодкі призи — торти. Переможцям і призерам Чемпіонату міста з баскетболу серед жіночих команд були вручені Дипломи та пам’ятні медалі. Кращими в своїх командах були визнані Софія Свілогузова (ФО «Юність), Карина Полтавська (ФО «Спартак»), Юлія Євсєєва (ІХТ), Карина Завадська (ФО «Бізнес»).
Аеліта Тоцька (ФО «Юність») стала кращим гравцем Чемпіонату міста. Крім того, «За відданість баскетболу» були відмічені Юлія Завойських (ІХТ) і Вікторія Олендар («Спартак») та сімейний дует Альбіна Клунна («Юність») і Тетяна Клунна («Спартак»).

Світлана СТУПНІКОВА