Команда СШ №2 стала переможцем міського етапу Спартакіади допризовної молоді

18 квітня на стадіоні «Хімік» відбулася міська Спартакіада допризовної молоді, присвячена 74-й річниці Перемоги, Дню пам’яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в якій взяли участь старшокласники з восьми загальноосвітніх шкіл міста.
Зі словами привітання до допризовників звернулися військовий комісар Рубіжансько-Кремінського об’єднаного міського військового комісаріату, підполковник Олег Лазаренко, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Світлана Ступнікова, головний спеціаліст управління освіти Олена Бутенко.
У програмі Спартакіади допризовної молоді 4 види змагань: біг 100 м, підтягування на перекладині, метання гранати і стрільба з пневматичної гвинтівки, які повинні пройти всі члени команди — 6 юнаків.
Кращими у видах програми стали Ілля Слєпокуров (СШ №2) — в бігу на 100 м – 11,68 сек, Владислава Байбуз (ЗОШ №9) — у стрільбі з пневматичної гвинтівки — 27 очок з 30, Євген Сидоров (СШ №2) — в підтягуванні на перекладині — 30 разів, Тимофій Усов (ліцей) — в метанні гранати – 50 метрів.
В результаті проведених змагань визначилися переможець і призери міської Спартакіади. За третє місце нагороджена команда КНВК «Рубіжанський ліцей» (керівник Володимир Воронцов), друге місце посіла команда СШ №7 (керівник Роман Медведьов). Перехідний кубок переможця міської Спартакіади допризовної молоді за ПЕРШЕ місце завоювала команда СШ № 2 (керівник Дмитро Ємчук).
Всі призери змагань нагороджені пам’ятними медалями та дипломами відповідних ступенів.
Відділ культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради висловлює подяку ДЮСШ №1 (директор Олександр Дорошенко), КП «РФСК» (директор Анатолій Бусєнков) і особисто Геннадію Клюкало (ЗОШ №9) за допомогу в організації та проведенні міської Спартакіади допризовної молоді.