Колектив «Танцювальна Республіка» на фестивалі в Києві

Зовсім скоро вся Україна буде відзначати Всесвітній день танцю. З цього приводу в нашій державі проводяться різноманітні хореографічні конкурси та фестивалі.
Так, 24 березня в м. Київ відбувся хореографічний фестиваль «Go up Fest», який щорічно збирає творчі колективи країни, пропагує хореографічне мистецтво та обмін досвідом провідних хореографів країни.
Цьогоріч у фестивалі взяли участь більш ніж 2000 танцюристів зі всієї України. Були представлені колективи з Вінниці, Полтави, Дніпра, Києва, Броварів, Харкова. У складі журі — представники з України, Польщі, Італії — спеціалісти високого професійного рівня. Наше місто, єдине з Луганщини, представляв хореографічний колектив «Танцювальна Республіка» філії МКУ «Палац культури» (керівник Юлія Барабаш).
Ця поїздка запам’ятається дівчаткам надовго: безліч нових вражень і емоцій від столиці, нові друзі та ідеї від фестивалю. В підсумку юні танцюристи за свій яскравий виступ отримали почесне друге місце в категорії «Естрадний танець, вік учасників – 11-15 років». Отримана перемога — дуже важливий здобуток колективу. Це і стимул для розвитку, і поштовх для нових творчих надбань, словом, неоціненний досвід.
Керівник колективу щиро дякує батьківському комітету за фінансову та моральну підтримку дівчат у цій подорожі.
Учасники колективу «Танцювальна Республіка» мають надію, що ще неодноразово прийматимуть участь у фестивалях такого високого рівня. Головне – ретельно готуватися до наступного виступу і вірити в перемогу.