Казковий новорічний день в «Кришталику»

Новий рік — це, без сумніву, довгоочікувана казка, найулюбленіше свято для всіх дорослих і дітей. Традиційно, напередодні новорічних свят всі учні прикрашали школу сніжинками та гірляндами, власноруч виготовляли яскраві іграшки, розучували вірші, пісні, новорічні вітання, перетворивши школу у дивовижний світ казки. І ось довгоочікуваний новорічний ранок, який знов об’єднав всю дружну шкільну родину в святковому залі біля головної ялинки «Кришталика».

На святі були присутні поважні гості: Володимир Прокопенко — голова Опікунської Ради Центру, голова Кремінської районної ради; Ірина Цимбал — ректор Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Отець Мелетій — Благочинний Рубіжанського округу; Отець Олександр — керівник відділу освіти Сєвєродонецько-Старобільської єпархії, настоятель Свято-Почаївського храму м. Рубіжне; Ольга Цецора — член Опікунської Ради; Софія Лавренюк — головний редактор газети «Рубіжанські новини»; Юрій Воропаєв — начальник Рубіжанського міського управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Луганській області.
Свято розпочалося з теплих привітань директора «Кришталика» Наталії Колодної та гостей, які побажали надії і віри в свої сили, що надихнуть на здійснення найзаповітніших мрій.
В цьому році дітей чекала незвичайна подорож відомими мультфільмами. А чому? Тому що Дід Мороз сам себе відправив у відпустку, залишивши онучку саму. Снігуроньці не залишилось нічого, як звернутися до знаменитих детективів – Шерлока Холмса та доктора Ватсона. Вони дали першу підказку і відправили Зиму та Снігуроньку до тур-агенства Баби Яги. Що тільки не чекало на наших героїв на шляху пошуку Діда Мороза: їм допомагали яскраві Барбі, підказували дорогу маленькі Смурфіки, веселі Міккі Мауси та Міньйони, гарненькі далматинці, і навіть, моторошні Монстрики. Не раз чортенята за підказкою Баби Яги намагалися заплутати Снігуроньку і Зиму, та їм нічого не вдалося. Більш того, Яга сама повернула Діда Мороза на свято. Шлях Снігуроньки робили яскравішим запальні пісні, танці, чарівні мелодії, веселі ігри та хороводи.
Не менш яскравим та захоплюючим було новорічне свято для старшокласників, де проводився дивовижний кастинг снігуроньок. Чим тільки не дивували учасниці: тут були і веселі жарти, і яскраві костюми, безліч танців та новорічних пісень. Ця зимова історія закінчилася довгоочікуваною появою Діда Мороза та справжньої Снігуроньки.
Цей казковий новорічний день був наповнений радісними посмішками дітей та дорослих, позитивом, натхненням, подарував святкові емоції, солодкі подарунки, багато сюрпризів. Спогади про цю новорічну казку ще довго грітимуть серця маленьких мрійників. Нехай збудеться все задумане, а 2020 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити: мирним, світлим, добрим.