Каратисти Рубіжного вдало виступили на чемпіонаті світу з карате JKS

27 серпня Рубіжне зустріло юних каратистів зі світових змагань — чемпіонку та призерів, які у складі збірної країни представляли Україну на чемпіонаті світу з карате JKS у Дубліні (Ірландія). Cпортсмени Рубіжного додали у скриньку України 7 нагород: 1 золоту, 4 срібні та 2 бронзових, посівши призові місця в групових та індивідуальних заліках. Загальний результат виступу національної команди — 6 місце серед 32 країн, де 1400 спортсменів змагалися за звання кращих.
Боротьба за чемпіонство розпочалася задовго до першої сутички на татамі. Про проблеми, які виникли у спортсменів збірної України на шляху до п’єдесталу пошани чемпіонату світу, соціальні мережі та національні телеканали розповіли до від’їзду юних рубіжанських каратистів. Основні з них: відмова українським спортсменам у Ірландській візі та відсутність діючої системи державного фінансування поїздок на закордонні чемпіонати.
Але попри все, рубіжанські каратисти ДЮСШ №1 під керівництвом заслуженого тренера України , майстра спорту України міжнародного класу, чемпіона Європи 2010 року Олександра Дорошенка, виступили дуже вдало. Ксенія Коломійцева виборола золоту нагороду у розділі кумі те серед дівчат 14-15 років, Данило Мащенко, Іван Січкар та Кирило Сухіна стали срібними у командному ката, Галина Дерев’янко стала другою у командному куміте, в індивідуальних змаганнях з кати серед юнаків 12-13 років Іван Січкар посів третю сходинку і заробив свою другу нагороду на світовій першості та Владислав Дорошенко отримав бронзову нагороду у командному куміте.
Відділ культури, молоді та спорту вітає тренера та спортсменів з красивою та впевненою перемогою на світовій першості. Бажаємо, щоб кожен з вас досяг великих спортивних висот, щоб марку чемпіона ви тримали все життя та ваш бойовий дух ніколи не згасав. Успіхів вам!