ФОТОВИСТАВКА ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

«Вперше День соборності України відсвяткували у 1939 році в Хусті. Тоді це місто було столицею Карпатської України — чехословацької автономії. А офіційно святкувати День соборності в Україні почали лише у 1999 році після указу президента Леоніда Кучми. Щорічно в цей день відзначають важливу історичну подію, що відбулася в 1919 році — проголошення Акту злуки Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Також цього дня згадують підписання Четвертого Універсалу Центральної Ради. Це сталося роком раніше — 22 січня 1918 року. Цим документом проголошувалася повна незалежність УНР.»
До цієї дати Міністерство освіти і науки України спільно з Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді оголосили проведення Фотовиставки «УКРАЇНА – ЦЕ МИ!»

Метою цього своєрідно флешмобу є активізація національно-патріотичного виховання учнівської молоді, пошук та розкриття юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті України.
Та найголовніше – це об’єднання зусиль заради миру, благополучя і добробуту України.
До участі у цьому заході долучилися заклади загальної середньої освіти м. Рубіжного, громадські активісти, волонтери. На виставку були представлені фотороботи, в яких відображається любов до своєї країни, гордість за її надбання, культуру, героїчне минуле та сьогодення.

Не треба нам сварок,
незгоди, ганьби!
З’єднали країну ми
навіки.
Не зможе ніщо наш
союз розірвати.
Соборна країна!
Ви чуєте?! Ні?!
Одна Україна!
Єдиная мати!
І краще країни
нам не знайти!