Дорогою добра і любові

3 грудня Україна і весь світ відзначали Міжнародний день людей з інвалідністю. Його проголошенням у жовтні 1992 року Генеральна Асамблея ООН засвідчила увагу Міжнародної спільноти до людей з особливими потребами та визнала піклування про них однією з визначальних рис цивілізованості кожної держави.
До цієї дати в рамках акції читальний зал центральної міської бібліотеки організував святковий концерт «Дорогою добра і любові». Люди з вадами зору Олександр Жолінський, Наталія Карпенко, Олександр Ковальов, Світлана Кучеренко, Надія Шпіть подарували гостям справжнє свято — з піснями, гуморесками, віршами. А гучні оплески глядачів стали для талановитих учасників найкращою винагородою.
Милосердя, доброта здавна були в традиціях українців. Нині українське суспільство дедалі більше переймається проблемами людей з інвалідністю, впевнено рухається до створення суспільства рівних можливостей для всіх.
На превеликий жаль, кількість людей з обмеженими фізичними можливостями в Україні з кожним роком зростає. Ці люди, як ніхто, потребують не жалю, а нашої уваги і допомоги. І не тільки держава має дбати про цих людей: кожен з нас має глибоко усвідомлювати наскільки важлива їм наша підтримка. Вони хочуть небагато — жити в суспільстві і відчувати себе звичайними людьми, як і всі ми.
Життя мінливе. На їх місці може опинитися будь-яка інша людина. Ми всі рівні перед Богом. Пам’ятайте про це!

Ірина Брігідєр,
зав. читальним залом ЦМБ