Дитяче свято відбулося!

У Рубіжному на площі Володимирській відсвяткували Міжнародний день захисту дітей – відбулося це в неділю, 6 червня, замість першого дня літа, бо нарешті замість дощу панувало сонце. Тут було все: яскраві костюми й майстер-класи, коні й ляльки-велетні, теплі слова привітань і запальні танці, вікторини й нагороди та призи від партії «Наш край»…
До святкувань долучилися народні депутати України Сергій Вельможний та Олександр Сухов. Вітаючи не лише дітей, а й усіх присутніх – бо всі ми родом з дитинства – зі святом, Сергій Вельможний підкреслив, що дата й місце проведення свята неважливі. Важливі діти. Недарма партія «Наш край» розпочала свого часу свою діяльність у Рубіжному саме з будівництва дитячих майданчиків.

Із словами привітань до присутніх звернулися також міський голова Сергій Хортів, його перший заступник Дмитро Конов, депутат міської ради Наталя Фролова.
Привітальними словами представники міської ради та «Нашого краю» не обмежилися: вони влаштували для дітей лотерею, в якій за перше місце переможець отримав велосипед, за друге місце – самокат, за третє – скейт. Отримали діти винагороди й за участь у чисельних конкурсах і різноманітних вікторинах.

І розваги, і знання, і шоу

…По суті, це було навіть не свято, а кілька окремих свят, об’єднаних тематикою захисту дитини, прав дитини – практично справжній фестиваль. Тут можна було не лише розважитися й відпочити, а й отримати нові знання, причому досить різноманітні.
Хочеш повторити правила дорожнього руху? Ось поліцейські проводять майстер-клас з регулювання дорожнього руху.
Хочеш із конячкою пообійматися, трохи проїхатися на ній? Ось тобі конячка й досвідчений інструктор.
Хочеш дізнатися про права дитини й про інші юридичні складові нашого життя, та ще й доступною мовою? Ось фахівці Рубіжанського міського центру соціальних служб діляться досвідом та консультують усіх бажаючих.

Хочеш слухати живий спів та дивитися шоу від рубіжанських танцюристів? Тобі – до імпровізованої сцени.
Хочеш потренуватися у східних єдиноборствах? Тобі – на цей килим, до цих юних, але вже досвідчених інструкторів.
А якщо хочеш зробити чудові фото, тобі – буквально всюди. Цього святкового дня центральна площа Рубіжного перетворилася на суцільну фотозону. Різноманітні фігури й інсталяції з яскравих повітряних кульок свідчили про те, що такий тип декору вже став справжнім мистецтвом. Чудернацькі костюми аніматорів (включаючи «металевий», ніби з фантастичного фільму) свідчили про те, що фантазія сучасних дизайнерів не обмежується нічим. Приваблювали увагу й два височезні аніматори на ходулях – навіть не ляльки-велетні, а щось більше…
Усі розваги, доступні того дня маленьким рубіжанам, годі й перерахувати: безкоштовний батут і солодка вата, пінна дискотека й фаєр-шоу, малювання на асфальті та аквагрим і багато іншого.
І веселка, «зроблена» завдяки величезному струменю води, випущеної пожежною машиною.
Професіоналізм тих, хто підготував для малечі свято, сумнівів не викликав. Але без такої чудової погоди все-таки свято було б не таким яскравим. Під промінням червневого сонця й веселка була веселішою, й повітряні кульки – яскравішими.

Святкували села

Урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відбулися в усіх старостатах Рубіжанської громади.

Так, 1 червня на території Булгаківської гімназії пройшла конкурсно-розважальна програма для дітей «Країна дитячих мрій». На свято прийшли як діти, так і дорослі. Ігри, розваги, танці, малюнки на асфальті – все це сприяло хорошому настрою, незважаючи на погоду.
Також на цьому святі привітали сім’ю опікуна Н.Б. Данько, де виховуються четверо діточок. Усі вони отримали подарунки від Рубіжанської міської ради.
У Михайлівці 1 червня відбулося свято «Хай будуть щасливі всі діти». Під час святкування подарунок від Рубіжанської міської ради отримала опікунська сім’я Надії Приходько.
У Варварівці в сільському будинку провели розважальну програму «Подорож на повітряній кулі». Діти отримали призи від Рубіжанської міської ради, солодкі подарунки від ПП «Каут», гарний настрій та позитивні емоції. Крім цього, ПП «Каут» долучилося й до святкувань у Голубівці й Кудряшівці. До речі, маленькі мешканці Кудряшівки після конкурсів та вікторин отримали подарунки й ще від одного постійного спонсора подібних заходів – Наталії Чумак.

Дякуємо за допомогу!

Організаційний комітет заходу, служба у справах дітей Рубіжанської міської ради висловлюють щиру подяку всім, хто доклав зусиль до організації такого яскравого й насиченого свята.
Це: депутати Верховної Ради України Сергій Вельможний, Олександр Сухов, депутати Рубіжанської міської ради від політичної партії «Наш край»; відділ культури, молоді та спорту (К. Ярьоменко); управління освіти (О. Обаполенко); КЗ «Міський музей» (О. Старікова); МКУ «Міський палац культури» (І. Варава); Дитячо-юнацька спортивна школа №1 (О. Дорошенко); Рубіжанська централізована бібліотечна система (С. Бондар); КЗ «Рубіжанська дитяча школа мистецтв» (О. Ганшина); КО «Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом» (Т. Набока); КУ «Рубіжанський міський Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» (О. Тарасенко); Рубіжанський МУ ГУ ДСНС України у Луганській області (Г. Парасотка); ГО «Молодіжна організація «Мрії молоді» (С. Куценко); Молодіжна рада при Рубіжанській міській раді (О. Целухіна); ДМФСТ «Клуб Східних єдиноборств та оздоровчих систем» (Г. Клюкало); Відділ зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Луганській області Департаменту патрульної поліції (О. Єфремова); Міський центр соціальних служб (Д. Колодочка); Відділ поліції №1 Сєвєродонецького РУП ГУНП в Луганській обл. (О. Землянуха); ФОП Бусенкова (Ю. Бусенкова); ФОП А. Зінченко; Театр «Мульт Тікі Такі» (Антон Краснобаєв); ФОП О. Кравченко; ФОП С. Радченко; Олександр Токарев, керівник колективу «Heavenly fire»; КСТП «РТКЕ» (М. Симоненко).