ДЕНЬ ЗНАНЬ ВІДСВЯТКУВАЛИ В РУБІЖАНСЬКИХ ШКОЛАХ

2 вересня 2019 року у закладах освіти Рубіжного, як і повсюди в Україні, пролунав перший дзвоник. День знань завжди вирізняється яскравістю вражень і нових переживань, надій і сподівань, є святом, яке об’єднує всі покоління.
Освітні заклади привітно зустріли учнів та багатьох батьків усмішками улюблених педагогів, оновленими відремонтованими приміщеннями, різнобарв’ям осінніх квітів. Першокласників до школи приводили цілими родинами. Шкільний поріг уперше переступили 476 першокласників, які навчатимуться 12 років за Новим державним стандартом початкової загальної освіти у Новій українській школі. Загалом цього дня сіли за парти закладів освіти міста понад 4500 учнів.
Привітати учнівсько-педагогічні колективи у цей святковий день до закладів завітали представники органів місцевого самоврядування, депутати, спонсори, батьки, громадськість. З уст гостей лунали щирі вітання, влучні настанови і поради педагогічним колективам, школярам та їх батькам.
Нехай ця шкільна осінь стане початком нових освітніх відкриттів, яскравих вражень і подій. Усім — наші щирі вітання з Днем знань та побажання міцного здоров’я, миру, благополуччя і добра!

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА  В «КРИШТАЛИКУ»

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і сонячний. Кожне місто ранком цього дня дихає хвилюванням, надією і радістю, розквітає дитячими посмішками. Цей день – перше вересня. І сьогодні він ясним осіннім промінчиком постукав у вікна РНРЦ «Кришталик», запрошуючи учнів до дивовижної країни знань.
Радість цього світлого свята разом зі школою розділили поважні гості: Івченко Анатолій Григорович, радник голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації; Прокопенко Володимир Миколайович, голова Кремінської районної ради, голова піклувальної ради; Воропаєв Юрій Вікторович, начальник Рубіжанського міського управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Луганській області; Корнєєв Олександр Олександрович, начальник Рубіжанського відділу поліції; Кравченко Едуард Анатолійович, головний лікар Рубіжанської центральної міської лікарні; Цецора Ольга Романівна, член піклувальної ради; Лавренюк Софія Федорівна, головний редактор газети «Рубіжанські новини»; Ковтун Наталія Павлівна, начальник управління праці і соціального захисту населення.
Відкрила урочисту лінійку «Країна дитячих мрій» директор РНРЦ «Кришталик». Наталія Анатоліївна привітала присутніх з Днем знань та щиро подякувала всім, хто допоміг створити в «Кришталику» сучасне освітнє середовище, яке мотивує до навчання учнів, красу та затишок шкільного подвір’я. Від гостей також було почуто багато теплих слів, побажань наснаги, творчої енергії, нових звершень та досягнень.
На свято до школярів завітав Незнайка, який приготував не лише безліч речей, на його думку, потрібних для навчання, але й привів веселу команду яскравих героїв. Тут і гламурна Двійка, сонна Лінь, передбачувана Кікімора, яка приготувала запас валеріани для педагогів. Але ж здивувала всіх мобільна Леді Яга на надзвуковому сучасному літальному апараті. Все це стало своєрідним казковим уроком для первачків, які з цікавістю спостерігали за героями, брали участь у веселих іграх, розповідали вірші.
І ось хвилююча мить… Лунає перший в цьому навчальному році срібний дзвоник…До неба злітають різнокольорові кульки з мріями малюків… Двері в дивовижну країну Знань відчинено.
Мабуть, у кожній українській сім’ї цей день — радісний. Адже гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні. Починається шкільна пора. Нехай попереду чекає неповторне шкільне життя, яке дарує нові відкриття та надії, яскраві враження та несподівані зустрічі.