Буський район очима рубіжан

Однією з проблем нашого суспільства залишаються стереотипи й міфи про мешканців тих регіонів, у яких – в силу безгрошів’я чи просто небажання подорожувати – ми ніколи не були, так би мовити, вживу. Власну країну ми звикли бачити по телевізору чи в Інтернеті. А звідси – міфи про «східняків» та «западенців», сформовані в медійному просторі.
Долати подібні стереотипи покликаний проєкт «Схід і Захід: єдиний інформаційний простір», який впроваджує Луганська обласна державна адміністрація.
Редакція видання «Рубіжанські новини» бере участь у зазначеному проєкті разом із редакцією газети «Воля Народу», що виходить у місті Буську Львівської області.
Завдання журналістів «Рубіжанських новин» – показати читачам з нашого міста, як долає проблеми й розвивається Буський район Львівської області. Тим часом мешканцям Буська наші колеги покажуть, як виглядає життя Рубіжного, якщо на нього неупереджено дивитися очима журналістів зі Львівщини.
На початку вересня представники «Рубіжанських новин» побували в місті Буську та селах Буського району. Завдяки колегам з видання «Воля Народу» ми побачили, чим живе цей регіон. Отже, вашій увазі – декілька матеріалів, підготовлених в рамках зазначеного проєкту. Він ілюструє розвиток малого підприємництва в Буському районі.