Баскетболісти «Бізнесу» дванадцятий раз виграли чемпіонат міста

Вісім ігрових днів тривала в цьому році боротьба за титул найсильнішої баскетбольної команди міста сезону 2019 року. Десять команд — ІХТ, «Бізнес», «Спартак», «Молодість», РКТК, «Юність», «Зоря», РПК, ЛДМУ стартували в чемпіонаті міста в залік XVІІ міської Спартакіади.
24 березня численні вболівальники, які заповнили трибуни спортивного залу КП «Рубіжанський фізкультурно — спортивний комплекс», стали свідками красивої, потужною і видовищної гри у виконанні кращих баскетбольних команд міста.
У матчі за ІІІ місце зустрілися два колективи — Рубіжанський картонно-тарний комбінат та Інститут хімічних технологій. Гра почалася з обопільних впевнених атак двох команд. «Чаша терезів» постійно переміщалася то в одну сторону, то в іншу. І тільки в четвертій чверті на останніх секундах зустрічі точний кидок баскетболістів ІХТ вивів команду вперед. Вона і здобула перемогу в цьому цікавому матчі і піднялася на третю сходинку п’єдесталу пошани в чоловічому баскетболі, а команда РКТК залишилася на четвертій позиції.
Головна інтрига: хто чемпіон 2019 року, розгорнулася в матчі двох команд, що представляють баскетбольну еліту нашого міста — фізкультурне об’єднання «Бізнес» і фізкультурне об’єднання «Юність» (учні ДЮСШ №1), причому команда «Бізнес» ставала чемпіоном міських спартакіад 11 раз, а команда «Юність» — призери обласних змагань серед юнаків за минулі роки вперше вийшла у фінальну частину змагань. Команда «Бізнес» з перших хвилин фінального матчу наростила темп, бо її досвідчені гравці перевагу в швидкості молодої команди «Юність» зустріли точними і впевненими кидками і довели, що «Бізнес» —найсильніша баскетбольна команда міста. Вона здобула дванадцяту перемогу за сімнадцятирічну історію міських спартакіад та очолила список найбільш титулованих спартакіадних команд міста.
На церемонії нагородження до баскетболістів з прівітаннями звернулися головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту, головний суддя міської Спартакіади Світлана Ступнікова та директор Рубіжанського фізкультурно-спортивного комплексу, депутат міської ради Анатолій Бусєнков. Переможцям і призерам чемпіонату міста з баскетболу среди чоловічих команд були вручені Дипломи та пам’ятні медалі. Кращими гравцями в своїх командах були визнані: Валерій Пономаренко та Олександр Сотнік (РКТК), Олексій Міщенко і Віталій Кондратенко (ІХТ), Богдан Обоянський та Владислав Гавриленко (ФО «Юність»), Дмитро Концур (ФО «Бізнес»). А Віталій Снігир (ФО «Бізнес») був визнаний кращим гравцем чемпіонату міста. Крім того, «За відданість баскетболу» були відмічені Ігор Медяник та Анатолій Головко (обидва ФО «Бізнес»).