Барбі – шоу «Перлинка Рубіжного 2019»

Дівчатка обожнюють казки і мультфільми про принцес і фей, їх улюблені персонажі носять красиві сукні з пишними спідницями і розпущене хвилями волосся. Не дивно, що і дівчинка бачить себе у мріях в такому ж повітряному платті з діадемою в зачісці. Щире хвилювання у них викликає підготовка до свята, особливо якщо воно перше в житті, тим паче, що це конкурс краси.

30 листопада в МКУ «Палац культури» вперше в Рубіжному пройшов міський конкурс «Барбі – шоу «Перлинка Рубіжного 2019». Організаторами конкурсу виступив МКУ «Палац культури» за підтримки відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради.
В цей святковий день в фойє першого поверху лунала музика, гостей Палацу зустрічали ляльки-велетні. Для маленьких рубіжан були запропоновані зона розваг та фотозона. Можна було зробити аквагрим або сфотографуватися з улюбленими героями. Все це було запропоновано для комфортного очікування глядачами початку заходу.
І ось феєричний початок Барбі-шоу. Яскравий пролог, вихід Королеви та Чарівного Дзеркала, а після і вихід семи зовсім юних учасниць віком від п’яти до семи років, які пройшли кастинг і впевнено дефілювали по сцені, демонструючи свої чудові наряди, вміння триматися на публіці та граціозно рухатись по подіуму.
Слід зазначити, що мета конкурсу — виявлення та підтримка обдарованих дітей міста, розвиток дитячої творчості, виховання шани до національних традицій, прищеплення естетичних смаків та формування сценічної культури.
Конкурсанткам треба було пройти через випробування у п’яти конкурсах. «Візитна картка», де кожна з дівчат представила себе цікаво і креативно. «Я сучасна україночка», де учасниці продемонстрували сучасність та українські традиції водночас. «Зорепад талантів», де кожна з дівчаток підготувала творчий виступ та конкурс оригінальної сукні «Мода в стилі авангард». І п’ятий, інтелектуальний конкурс — «Погляд Барбі», у якому маленьким принцесам треба було відповісти на запитання і уявити себе зіркою ютубу.
Програма конкурсу була дуже цікавою і насиченою. Рубіжани родинами прийшли підтримати маленьких красунь і віддати свої голоси за кращу. Між конкурсами своє мистецтво глядачам дарували дитячі колективи Палацу культури. Оцінювало маленьких учасниць компетентне журі у складі начальниці відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради Діани Колодочки; приватного підприємця студії краси «BeGoodi» Олександра Хатминського; директорки студії стиля «Indira Style» Анни Копатової; директорки школи моделей «IBMODELS» Наталії Шаповалової; представниці ювелірного ательє «INDIGO» Катерини Шевченко.
Усі дівчатка були чарівними та старанними. За підсумками журі було визначено переможницю конкурсу «Барбі-шоу «Перлинка Рубіжного 2019». Нею стала Емілія Лободенко (5 років). Інші конкурсантки отримали наступні титули: I Барбі-міс «Сучасна україночка» Софія Бондар (7 років), II Барбі-міс «Чарівність» Антоніна Критська (7 років), Барбі-міс «Ніжність» Назалі Хачетрян (6 років), Барбі-міс «Артистичність» Альбіна Дерев’янко (5 років), Барбі-міс «Радість» Женєв’єва Плашенко (6 років), Барбі-міс «Оригінальність» Альона Кравченко ( 5 років). Ще був спеціальний приз глядацьких симпатій, де кожен бажаючий мав змогу віддати свій голос за вподобану дівчинку. Цей титул отримала учасниця під № 3 Антоніна Критська.
«Ми вважаємо, що такі заходи дуже потрібні для розкриття дитячих талантів та індивідуальності, для встановлення дружніх відносин між молодими родинами Рубіжного. Місто повноцінно живе, якщо в ньому проводяться різні заходи, тим паче коли в них беруть участь діти, юнацтво та молодь. Але без підтримки, самостійно такі заходи проводити дуже важко. І ми дякуємо кожному, хто відгукнувся і став нашим партнером», — наголосила в своєму виступі директорка МКУ «Палац культури» Ганна Бережна.
Слова щирої вдячності за щорічну підтримку і співпрацю були висловлені друзям і партнерам конкурсу «Барбі – шоу «Перлинка Рубіжного 2019», а саме: ТОВ «Рубіжанська панчішна мануфактура» (директор Геннадій Місюренко), студії фітнеса і танцю «Барбарис» (ПП Ксенія Саєнко), салону квітів та декору «AMELIA» (Аліна Сокур), студії краси «BeGoodi» (ПП Тетяна Хатмінська), студії стилю «Indira Style» (Анна Копатова), ювелірному салону «INDIGO» (Віталій Сьомкін), школі моделей «IBMODELS», (директорка філії Наталія Шаповалова), а також Анатолію Герецу за професійну фотозйомку. Проголошені слова великої подяки батькам дівчат, які приймали участь у конкурсі, за їх витримку при підготовці, творчий підхід та бажання приймати участь у подібних заходах.
Такий масштабний захід для малечі в Рубіжному пройшов уперше, але весело та щиро, і на належному рівні. Переконані, що цьогорічний успіх конкурсу «Барбі – шоу «Перлинка Рубіжного 2019» став можливим завдяки любові до рідного міста, завзяттю та ентузіазму як самих організаторів, маленьких учасниць шоу, їх батьків, так і партнерів, які, без перебільшення, в його проведення вклали душу та серце.

Антон ЄЛЬНИКОВ