7 грудня — День місцевого самоврядування

Шановні колеги, депутати всіх рівнів, працівники й ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть від мене особисто та від команди, яку я представляю у Верховній Раді України, найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня місцевого самоврядування в Україні.
Це свято не тих, хто має той чи інший запис у трудовій книжці або певний диплом про освіту. Це свято тих, кому небайдужа доля власної громади, хто в міру власних сил робить все, щоб рідне місто чи село жило якнайкраще.
Місцеве самоврядування – це одна з найкращих традицій наших предків. Це традиція людей, готових брати на себе відповідальність за власну громаду, брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.
Отже, вітаю всіх, хто так чи інакше доклав та докладає власних зусиль для того, щоб Рубіжанська громада процвітала. Ви – саме ті люди, завдяки яким влада має стати по-справжньому народною!
Бажаю вам сил, енергії та міцного здоров’я!
Нехай вас завжди підтримує віра у щасливе майбутнє рідного краю!

Із щирою вдячністю за вашу працю – Сергій ВЕЛЬМОЖНИЙ, народний депутат України

Шановні депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування Сєвєродонецького району Луганської області!

Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування – державним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту місцевої демократії!
Дійсно, це свято людей, яких обирає суспільство: людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.
День місцевого самоврядування стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності й розбудовою власної державності та демократії. До цього Україна йшла непростим шляхом. І не випадково ми відзначаємо це свято саме 7 грудня, адже саме цього дня 1990 року Верховна Рада прийняла Закон України «Про місцеві ради народних депутатів Української РСР та місцеве самоврядування».
Сьогодні депутати всіх рівнів, сільські та селищні голови знаходяться на передовій розвитку й утвердження основ народовладдя. Бо саме важелі місцевого самоврядування дозволяють людям бути повноправними господарями на своїй землі, у своїй державі.
Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.
Суспільний розвиток сьогодні немислимий без піднесення ролі самоврядних громад, реалізації права людини впливати на розв’язання проблем рідного краю.
Нехай цей урочистий день додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості в мирному майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя українського народу.
Міцного здоров’я вам, шановні колеги, нових звершень у вашій відповідальній роботі, успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні.
Зі святом!

З повагою – Сергій ХОРТІВ, міський голова