6 жовтня — День працівників освіти

С Днем учителя, дорогие труженики-педагоги!

У вас нелегкое призвание, требующее полной самоотдачи, терпения и таланта.
Хочется не только в этот, а каждый день благодарить вас за доблестный труд и желать вам всего самого наилучшего. Пусть у вас будет источник для восполнения сил, здоровья и вдохновения!

Сергей Вельможный, народный депутат Украины

Шановні вчителі!

Прийміть найтепліші і найщиріші вітання з нагоди професійного свята.
Немає у світі праці благороднішої, ніж праця педагога, роль якої у становленні людини в інтелектуальному та духовному зростанні суспільства – першочергова.
У всі часи вчитель не тільки передавав знання людям, а й формував світоглядні підвалини громадянського суспільства. Ваша професія об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви.
Я знаю, що кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує. Разом з тим відповідає і за самого себе, свою професійну підготовку, право носити таке високе й почесне звання. В умовах суперечливого сьогодення все це дається непросто. Та радує те, що свій обов’язок ви виконуєте гідно. Ви завжди були і залишаєтесь світочем у житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.
Вам довіряють найцінніше – дітей. І ви робите для них неймовірне – відкриваєте безмежний, цікавий та захоплюючий світ знань. А ще – вчите відстоювати власну думку, допомагаєте розкрити істинний талант та знайти себе.
Ваш суворий погляд та відкрите серце, невтомний оптимізм та дружні настанови ми пам’ятаємо все життя. Саме в школі ми вчимося бути лідером, попри все досягати мети.
Вчителі, науковці, методисти, вихователі, позашкільники, майстри закладів професійної освіти, викладачі – кожен із вас невід’ємна частина полум’я, яке зігріває нашу країну, вогню розвитку, знань та зростання. Можливо, ви не завжди можете це відчути, але наше суспільство, наша громада Луганщини потребує вашої праці.
У цей день хочеться подякувати вам, шановні педагоги, за тепло, що ви даруєте нашим дітям, за те, що сієте в їхніх серцях зерно прекрасного, доброго, вічного. Низький уклін вам, дорогі педагоги, за професіоналізм і терпіння, за любов до обраної справи і самовідданість, за героїзм і багатство душі.
Нехай ваша робота приносить вам тільки задоволення, а учні будуть допитливими, працьовитими та талановитими. Міцного здоров’я, частих посмішок, гарних, цікавих знахідок і їх реалізації у нелегкій педагогічній справі. Бажаю, щоб усі поставлені цілі досягалися, завдання – вирішувалися, мрії здійснювалися! Нехай ваше життя завжди наповнюється любов’ю і повагою ваших учнів. Бажаю вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!

Віталій Комарницький,
голова Луганської обласної державної адміністрації –
керівник обласної військово-цивільної адміністрації

Уважаемые учителя и ветераны педагогического труда города Рубежное!

Примите самые искренние поздравления с Днем учителя.
Это по праву один из самых почитаемых профессиональных праздников в нашей стране.
Несмотря на то, что многие из нас давно окончили школу, у каждого есть тёплые чувства, связанные со школьными годами. Мы помним своих учителей, их стремление вложить в нас знания и настоящие ценности, что помогло в дальнейшем добиваться нужных высот и успешно развиваться в любом направлении.
Годы идут, но по-прежнему вы, дорогие учителя, передаете свои знания и полученный жизненный опыт своим ученикам -теперь уже нашим детям и внукам. Как много усилий вы тратите каждый день для того, чтобы пробудить искреннее желание к обучению, раскрыть существующий потенциал и помочь маленьким гражданам страны найти правильный путь в жизни.
Будьте уверены: ваш труд поистине необходим, и он заслуживает благодарности и настоящего восхищения.
В этот праздничный день желаю вам творческого поиска, мудрости и терпения, здоровья и бодрости, счастья и благополучия, благодарных учеников и гордости за них.
Мира и добра вам и вашим семьям!

С уважением — Геннадий Минин,
Генеральный директор ЧАО «Рубежанский картонно-тарный комбинат»

Дорогі працівники освіти, ветерани педагогічної праці та молоді педагоги!

Прийміть найтепліші та щирі вітання з професійним святом! Вихователі, вчителі, майстри виробничого навчання, викладачі у всі часи були і залишаються опорою суспільства і держави. Саме в їхніх руках майбутнє країни, майбутнє нових поколінь. Якими виростуть наші діти, яке суспільство вони будуватимуть, які моральні цінності будуть сповідувати багато в чому залежить від таланту освітян.
Дорогі друзі! Бажаємо вам у цей святковий день гарного настрою! Нехай теплі слова і добрі почуття ваших учнів і студентів зігрівають ваші серця. Міцного вам здоров’я, щастя, благополуччя і радості нових успіхів!

З повагою – колектив редакції газети «Рубіжанські новини»