6 вересня — День підприємця

Шановні представники малого та середнього бізнесу Луганщини!

Вітаю вас з професійним святом – Днем підприємця!
Ключами сталого економічного розвитку сучасної Луганщини є відновлення миру на нашій землі та створення сприятливого бізнес-середовища у регіоні. Саме робота малих та середніх підприємств — головне джерело наповнення бюджетів, створення нових робочих місць.
Попри ризики, пов’язані з бойовими діями в області, підприємництво забезпечило роботою десятки тисяч осіб. А ваша ділова ініціатива та наполеглива праця дають країні змогу впроваджувати соціально-економічні реформи та розбудовувати інфраструктуру.
Підприємництво в Україні – це гідний партнер держави, який бере на себе відповідальність перед суспільством та створює робочі місця з конкурентною оплатою праці.
Сьогодні спільне завдання влади та бізнесу — створення умов, де кожна родина українців неодмінно має стати заможною та процвітаючою.
Шановні підприємці Луганщини, щиро дякую за те, що ви не складаєте руки, долаючи усі перепони на своєму шляху, ніколи не зупиняєтеся на досягнутому та впевнено рухаєтеся вперед!
Бажаю вам великих інвестицій, стабільних прибутків та відсутності форс-мажорів! Мирного неба над головою та сімейного затишку в кожен дім!

З повагою – Сергій Гайдай,
голова Луганської обласної державної адміністрації —
керівник обласної військово-цивільної адміністрації

Шановні підприємці Рубіжного!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем підприємця України!
Мале та середнє підприємництво є важливим чинником зростання добробуту громадян та економічного розвитку держави. Без приватного бізнесу неможливо уявити жодну галузь економіки – торгівлю та побутове обслуговування, транспорт і зв’язок, будівництво й металургію…
Напередодні цієї дати хочу адресувати слова вдячності енергійним та ініціативним людям, які здатні організувати власну справу, втіливши в життя свої ідеї.
Саме ваші сміливість, рішучість та невтомна праця активно сприяють розвитку нашого міста, нашої області та нашої держави.
Тож дозвольте побажати всім вам, шановні підприємці, натхнення й невичерпної енергії, мудрості й здійснення задумів, процвітання бізнесу й стабільності, добра й благополуччя!

З повагою й вдячністю за вашу працю – Сергій Вельможний, народний депутат України

Шановна підприємницька громадо! Шановні підприємці!

У переддень вашого професійного свята щиро вітаємо найактивнішу частину нашого суспільства — енергійних та ініціативних громадян, які розпочали власну справу і взяли на себе відповідальність не тільки за добробут своєї сім’ї, але й активно вносять свій вагомий внесок у розвиток економіки нашого міста та країни в цілому.
Бажаємо вам невпинного руху вперед, великих успіхів, вдалих угод, надійних партнерів, удачі в усіх починаннях та невичерпних сил і здоров’я для здійснення планів та ідей!
Нехай започатковані вами справи будуть успішними, а оптимізм ніколи не зраджує. Нехай всі підприємницькі ризики будуть зведені до мінімуму і завжди знаходиться компроміс.
Миру, щастя, добра та достатку вам і вашим родинам!

З повагою – дирекція та колектив ТОВ НВФ «МІКРОХІМ»