6 грудня — День Збройних сил України

Звертаюся до всіх воїнів, завдяки мужності й професіоналізму яких Україна є суверенною країною!

День Збройних сил України – це свято пам’яті про тих людей, які в різні часи віддали своє життя за волю нашого народу та незалежність нашої держави.
Але в першу чергу це – ваше свято, свято тих, хто в наш складний час щодня й щохвилини захищає територію України, піклується про її обороноздатність та безпеку.
Кожному українському солдату й офіцеру з нагоди свята зичу сили волі й гідності, віри в себе й мужності, але в першу чергу – усвідомлення того, що ваша служба вкрай потрібна країні.
Бажаю всім українським воїнам успішної служби та вдячності співгромадян! Нехай кожен із вас повернеться додому живим та неушкодженим!
Миру й безпеки вам і вашим родинам!
З повагою й вдячністю за вашу самовідданість –

Сергій ВЕЛЬМОЖНИЙ, народний депутат України

Шановні військовослужбовці! Дорогі ветерани!

Вітаю вас із Днем Збройних сил України!
У нелегкий для країни час солдати та офіцери української армії, виявляючи глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для забезпечення надійної оборони Вітчизни, її недоторканності та територіальної цілісності.
Від вас залежить суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу.
Нехай щира любов до України, приклад бойових подвигів наших славетних предків, народна повага надихають вас на нові звершення в благородній справі служіння рідному народові.
Бажаю вам міцного здоров’я, сили духу, впевненості, злагоди та затишку, родинного тепла, щастя та радості в житті!
Хай мирним буде небо над Україною! Зі святом!

З повагою – Сергій ХОРТІВ, міський голова