6 червня — День журналіста

Дорогі журналісти! Шановна редакція «Рубіжанських новин»!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня журналіста!
Висока професійність, глибока аналітичність, об’єктивність та оперативність висвітлення проблем і подій – це те, що завжди притаманне журналістам нашого краю.
Особливу повагу викликає те, що, дотримуючись норм професійної етики, ви підтримуєте конструктивний діалог із владою, сміливо висвітлюючи здобутки і вказуючи на проблеми.
Бажаємо вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, невичерпної енергії для втілення творчих знахідок, сміливих проектів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики.
Нехай вас завжди супроводжує удача і творче натхнення!

З повагою – народні депутати України Сергій Шахов,
Сергій Вельможний, Олександр Сухов

Уважаемые журналисты!

Примите поздравления с вашим профессиональным праздником.
Работа журналиста – это не только актуальные интервью и яркие статьи, а прежде всего, это правдивая информация, донесенная до каждого читателя. Сегодня, как никогда, в обществе растет запрос на достоверное отражение реальности.
Оперативно реагировать на запросы аудитории, анализировать происходящие события, влияющие на общественное мнение, ориентировать людей в огромном потоке разнообразной информации, правильно расставить акценты, обозначить приоритеты –эти задачи по плечу только настоящим профессионалам.
Желаю вам и в дальнейшем объективно и грамотно рассказывать об экономическом развитии, социальной политике, успешных проектах, и профессиональных достижениях.
И побольше хороших и добрых новостей!

С уважением – Геннадий Минин,
генеральный директор ЧАО “Рубежанский картонно-тарный комбинат»

Зі святом вас, дорогі колеги — журналісти!

Кажуть, написане пером, не вирубаєш сокирою. На щастя, для журналістів це прислів’я — девіз усього їхнього життя. Це вони докладають всіх зусиль, щоб газета була цікавою та пізнавальною, це їх статті змушують нас співпереживати тому, що відбувається. Сьогодні ми відзначаємо свято тих, чиє ім’я – Журналіст, тих, кому ми зобов’язані найсвіжішими новинами і найгучнішими сенсаціями. Ці люди виконують свою роботу навіть тоді, коли вона стає небезпечною, переслідуючи тільки одну мету — донести правду до читачів. Хороші газети, як і хороші журналісти завжди стають популярними. Ними пишаються, їх люблять, чекають їх нові публікації, лають і хвалять, на них часом ображаються. До них відносяться як до старого знайомого, доброго сусіда, який не образиться на трохи різке зауваження. Такого ставлення і любові гідний дійсно хороший журналіст, який думає про своїх читачів, розповідає новини, дарує усмішки і привітання, сумує і пам’ятає, одним словом – дихає з ними одним повітрям.
Ми часто ставимо питання: журналіст – хто це? І самі собі відповідаємо – це людина, яка зараз, напевно, десь поруч з нами, він по всіх усюдах! Він вміє бути непомітним і настирливим, може виявитися в гарячій точці, на передовій, а може зовсім несподівано запропонувати нам цікаву ініціативу з улаштування квітучого скверу або несподівані рецепти борщу чи вареників. Журналіст дуже цікавий і наполегливий, він іноді дратує, а іноді стає просто незамінним. І тільки завдяки його наполегливості ми дізнаємося так багато інформації, і тільки завдяки журналісту ми завжди в курсі всіх світових і регіональних новин, пікантних подробиць, милих пліток. У кожному його репортажі, в кожному нарисі, в кожній статті відчувається людина, яка по-особливому мислить, по-особливому дивиться на цей світ. І найголовніше – у цієї людини чесна і благородна позиція, а кожне його слово є аргументованим і вагомим. Тому в цей день дуже хочеться сказати журналісту щире спасибі за те, що він вибрав такий відповідальний і непростий труд, і нехай кожен новий матеріал дається з легкістю!
Ми щиро хочемо привітати журналістів з цим важливим днем! Ви вибрали непростий шлях, на ньому зустрічаються безсонні ночі, невдячні люди, людський біль і величезні розчарування. Але з іншого боку цей шлях неймовірно цікавий, адже на ньому обов’язково будуть щирі вчинки, великі радості, приємні зустрічі та добрі серця. Так ідіть же своїм шляхом гідно! Нехай кожен день вас оточують неймовірні, позитивні події, а ще – добрі люди. Всіх тих, хто майстерно володіє пером, хочемо привітати і побажати удачі, адже ваша сила – в слові, а воно, як-то кажуть, може все! Бажаємо вам побільше таких важливих для журналіста якостей, як сміливість, завзятість і навіть нахабство, і нехай ваше життя не обмежується улюбленою роботою. Вам під силу зробити світ набагато добрішим і простішим, врятувати його від приниження і образ. Будьте незалежними і вільними! Міцного вам здоров’я, сімейного благополуччя, невичерпної енергії для втілення творчих знахідок, сміливих проєктів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики. Нехай вас завжди супроводжує удача і творче натхнення!
Ще раз зі святом вас, колеги! З Днем журналіста!

З повагою — Михайло БРЕНЕР,
від імені та за дорученням членів редакційної колегії
газети «Рубіжанські новини»,
член виконкому Рубіжанської міської ради

Уважаемые журналисты, дорогие друзья!

Примите искренние поздравления от городского совета ветеранов с профессиональным праздником – Днем журналиста.
Незыблемая истина в том, что, выполняя свой профессиональный долг, вы формируете общественное мнение, определяете нравственные ценности, влияете на помыслы и поступки.
Пусть журналистская активная жизненная позиция поможет вам в поиске новых интересных тем. Сегодняшний мир невозможно представить без современных средств массовой информации.
Городской совет ветеранов благодарит журналистов газеты «РУНО» за тесное сотрудничество и объективную информацию о происходящем.
Желаем вам, дорогие журналисты, мирного неба над головой, здоровья и благополучия, вдохновения и радости труда, востребованности и благодарных читателей!

С уважением –
Лариса НЕГРЕБЕЦКАЯ,
председатель городской совета ветеранов Украины