5 грудня — Міжнародний день волонтерів. 6 грудня — День Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці та волонтери!

Вітаю вас з Днем Збройних Сил України та Міжнародним днем волонтерів!
У скрутну годину, коли Україну втягнули у гібридну війну й запалав Донбас, саме на вас та добровольчий рух була надія усієї країни. Ви ратними справами довели, як відчайдушно треба любити рідну землю, свій народ, свою Батьківщину.
Ви втрачали бойових побратимів, друзів, ваші командири воювали з вами пліч-о-пліч, набуваючи тяжкий досвід справжнього воїна та захисника. Дякую вам за вірність воїнській присязі!
У запеклих боях за незалежність, територіальну цілісність, суверенітет нашої країни відроджувалася українська армія. Так, нам багато треба зробити задля її перетворення на сучасну, передову, озброєну новітнім обладнанням і технікою. Однак, незаперечний факт: Збройні Сили України останнім часом стали одними з потужніших в Європі. А професія військового – поважною в суспільстві.
Шановні воїни! Ми пишаємося вами – мужніми відважними героїчними захисниками України! Саме вам народ України довіряє найбільше.
Я неодноразово спостерігав, як люди, побачивши українського військового, прикладали руку до свого серця на знак поваги до нього.
Звертаюся до наших волонтерів! За буремних часів Революції Гідності та впродовж бойових дій на Сході України ви, люди із непереборним почуттям справедливості, за покликом серця стали в авангарді боротьби за незалежність нашої Держави.
Благодійна допомога не оминула і мирних жителів Луганщини, які постраждали внаслідок обстрілів. Саме волонтери допомагали відбудовувати пошкоджене житло, надавали їжу, теплі речі, медикаменти та предмети першої необхідності.
Навіть попри загрозу життю та здоров’ю ваші сміливість, твердість переконань та прагнення до свободи допомогли Україні вистояти під час ворожої навали.
У пам’яті народній назавжди будуть викарбувані імена кращих синів та доньок України, які віддали за неї життя. Світла їм пам’ять!
Упевнений, ми обов’язково повернено усі території Донбасу, доб’ємося, щоб, нарешті, запанував довгоочікуваний мир та над усією Луганщиною замайорів Державний Прапор України!

З повагою — Сергій ГАЙДАЙ,
голова Луганської обласної
державної адміністрації –
керівник обласної військово-цивільної адміністрації

З Днем Збройних Сил України!

Від імені Рубіжансько-Кремінського об’єднаного міського військового комісаріату і від себе особисто щиро вітаю всіх, хто боронив честь і свободу рідної землі з професійним святом — із Днем Збройних Сил України!
Бажаю міцного здоров’я, успіхів у військовій справі, щастя вам та вашим рідним і близьким!
Зі святом вас!

Військовий комісар Рубіжансько-Кремінського об’єднаного міського військового комісаріату
підполковник Олег ЛАЗАРЕНКО