31 січня — 78-ма річниця звільнення м. Рубіжне від фашистських загарбників

Шановні мешканці Рубіжанської громади!

Цього року 31 січня ми святкуємо 78-му річницю визволення нашого міста від фашистської навали.
Прийміть найщиріші привітання з нагоди цієї дати!
Це свято об’єднує рубіжан усіх поколінь: і тих, хто боровся за наше місто на полі бою та потім піднімав його з руїн, і тих, хто пережив ті події дитиною, і тих, хто пізніше вклав та продовжує вкладати свою працю в ім’я процвітання нашої громади.
Слова вдячності та поваги хочу сказати на адресу ветеранів Другої світової війни, які відстояли наше право бути вільним народом!
Бажаю кожному з вас здійснення мрій, вдячності нащадків та довгих років життя!

Сергій ВЕЛЬМОЖНИЙ – народний депутат України

Шановні рубіжани!

31 січня – дата, визначна для кожного мешканця Рубіжного. Це річниця визволення нашого міста від фашистських загарбників.
Від щирого серця вітаю вас із цим святом!
Дорогі ветерани Другої світової війни!
Ваш подвиг, ваша мужність назавжди залишаться прикладом для наступних поколінь – прикладом того, як треба боронити власну землю. Саме завдяки вам ми маємо змогу й сьогодні жити у вільній країні.
Честь і шана ветеранам – визволителям рідної землі!
Низько схиляю голову перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за Перемогу!
Усім захисникам нашої країни та їхнім родинам зичу миру й злагоди, добра й міцного здоров’я!

З глибокою повагою – Сергій ХОРТІВ, міський голова

Шановні жителі міста Рубіжне!

31 січня – особлива дата в історії нашого міста. Саме в цей день у далекому 1943 році в результаті наступальної операції було звільнено місто Рубіжне, а згодом після форсування Сіверського Дінця на його правому березі було відвойовано Привільнянський плацдарм, і німецькі війська були повністю витіснені. Віддаючи данину поваги історичному минулому, ми своєю працею створюємо сьогодення й піклуємося про гідне майбутнє міста, в якому людям захочеться жити, працювати, ростити дітей і онуків. Ми вирішуємо мирні, але непрості завдання, і тільки разом, об’єднавши свої зусилля, зможемо досягти цієї мети.
А надихаючим прикладом для нас нехай буде та єдність у прагненні перемогти ворога, яку виявили в роки війни наші батьки, діди й прадіди.
Ми з глибокою вдячністю згадуємо всіх, хто відстояв рідну землю і її незалежність, хто відновив місто в суворі післявоєнні роки. Відзначаючи 78-му річницю визволення від фашистських загарбників, ми шануємо героїзм і стійкість фронтовиків, а в пам’ять про загиблих земляків покладаємо квіти до братської могили та низько схиляємо голови перед їх безсмертним подвигом.
Бажаю ветеранам війни і всім жителям міста здоров’я, родинного затишку, благополуччя, злагоди і добра! І нехай збудеться наше спільне бажання – відновлення миру в нашому регіоні й в усій країні.

З повагою – Геннадій МІНІН, 
генеральний директор ПрАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат»

Уважаемые ветераны Второй мировой войны, труженики тыла, дети войны, жители города!

Примите искренние поздравления от городского совета ветеранов со светлой датой – 78–й годовщиной освобождения города от фашистских захватчиков.
22 июня 1941 года фашистская Германия вероломно опалила страшной войной западные районы страны.
А 10 июля 1942 года был захвачен город Рубежное. Оккупанты бесчинствовали в городе. Однако ни казни, ни пытки не сломили дух жителей города. Воины-фронтовики сражались, умирали и победили, чтобы выжили мы.
После великой Сталинградской битвы танки Юго-Западного фронта прорвались в восточные районы Луганской области. Около трех тысяч воинов 1-й Гвардейской дивизии пали смертью храбрых, освобождая Украину.
Солдаты разных национальностей бок о бок сражались с врагом. 16 января 1943 года красноармейцы после продолжительных боев освободили первые населенные пункты области – село Пивневка и поселок Меловое.
Чем дальше от нас уходят те героические дни, тем острее понимаем суть и масштаб подвига, который совсем не обязательно обозначать красным цветом в календаре – он огненно-красным отмечен в сердцах фронтовиков, жителей города и всего народа.
В каждой семье и поныне жива память о страшных днях той войны. Благодарные потомки чтят светлую память солдат Победы.
Дорогие ветераны Второй мировой войны, труженики тыла, партизаны! Ваш героизм во имя будущих поколений обязывает нас не забывать, что уважения и счастья достоин лишь тот, кто помнит свою историю, любит свою Родину.
Вечна память погибшим защитникам нашего города, нашей страны от злейшего врага!
В этот светлый, радостный и прекрасный день желаем вам, дорогие солдаты-фронтовики, жители города, здоровья, мира и спокойствия в Украине.

С уважением – Лариса НЕГРЕБЕЦКАЯ, председатель городского совета ветеранов