30 травня — День хіміка

Шановні працівники підприємств хімічної галузі!

Неможливо уявити сучасний світ без вашої праці. І неможливо уявити місто Рубіжне без підприємств хімічної промисловості.
Щиро вітаю вас із вашим професійним святом!
Бажаю вам не лише в професії, але й у повсякденному житті не боятися експериментів, щодня відкривати для себе щось нове і повсякчас прагнути успіху.
Нехай везіння в усьому стане каталізатором для здійснення ваших мрій!

Із вдячністю за вашу працю – Сергій ВЕЛЬМОЖНИЙ, народний депутат України

Шановні хіміки!

Ваше професійне свято впевнено можна назвати святом нашого міста. Адже саме завдяки підприємствам хімічної галузі Рубіжне здатне розвиватися й процвітати.
Напередодні Дня хіміка хочу подякувати вам за сумлінну працю, за професіоналізм і відповідальність!
Нехай ваша робота завжди приносить користь суспільству, а вам – радість та задоволення!
Від щирого серця зичу вам святкового настрою, здоров’я та впевненості в завтрашньому дні.

З повагою – Сергій ХОРТІВ, міський голова

Уважаемые жители города Рубежное!

В последнее воскресенье мая отмечается День химика – праздник, который неразрывно связан с нашим городом, с его становлением и развитием, с его прошлым и будущим.
В современной жизни без продукции химической промышленности не может обойтись ни одна отрасль экономики. Химия давно и прочно вошла в жизнь каждого человека, ее огромные достижения существенно влияют на прогресс и полноценное развитие общества, а каждое новое открытие дает всем нам что-то важное и необходимое.
Почти в каждой рубежанской семье есть люди, которые сегодня работают на химическом производстве или работали ранее, а сейчас на заслуженном отдыхе, или только учатся, чтобы пополнить ряды химиков.
Желаю нашим землякам-химикам, которые изо дня в день трудятся на предприятиях, слаженной работы, внедрения новых технологий, новых видов конкурентоспособной продукции, новых интересных проектов и идей!
Пусть ваш профессионализм по-прежнему воплощается в успешных результатах работы !
Доброго здоровья ветеранам, которые внесли значительный вклад в развитие отрасли.
Желаю творческого подхода преподавателям учебных заведений в подготовке достойного поколения химиков.
Студентам желаю успешно реализовать полученные знания, а свой огромный потенциал и энергию направить на труд и созидание.
Всем жителям города – мирных светлых дней, здоровья и семейного благополучия!
Пусть нас объединяет надежда на лучшее и уверенность в завтрашнем дне!

С уважением – Геннадий Минин, Генеральный директор ЧАО «Рубежанский картонно-тарный комбинат

«Широко простягає хімія руки свої в справи людські»
М.В. Ломоносов

Завжди дуже приємно вітати з професійним святом таких унікальних і талановитих фахівців, як ви, шановні хіміки!
День хіміка для нашого міста має особливе значення, адже з хімічною промисловістю пов’язане життя і праця багатьох його мешканців. Продукція, вироблена хімічними підприємствами міста, здобула заслужене визнання не тільки в Україні, а й далеко за її межами.
День хіміка святкують люди різних професій – вчителі та лаборанти, технологи та наукові працівники, студенти та викладачі хімічних факультетів у ВНЗ, а також ті, хто працює в хімічній промисловості. Крім того, вчені-хіміки можуть у межах хімії як науки спеціалізуватися в більш вузьких спеціальностях, таких як фармація. Всіх їх об’єднує величезне бажання досліджувати, вивчати, творити, створювати.
Дорогі наші хіміки! Напередодні вашого свята ми бажаємо вам молекул щастя і атомів любові, міцних зв’язків у відносинах і стійких успіхів у діяльності, речовин, які тільки позитивно впливатимуть на розвиток вашої особистості і індикаторів, які наповнять ваше життя яскравими фарбами і емоціями! Бажаємо змішувати в житті тільки посмішку і радість, сміх і красу, любов і щастя. Нехай всі ваші дії і реакції будуть правильними, на дні душі ніколи не випаде осад, а всі проблеми випаруються без сліду. Хімічте добро і удачу. Завжди любіть і будьте коханими, адже це найбільша і найважливіша хімія в житті!
Не зупиняйтеся на досягнутому, все глибше і глибше досліджуйте надра науки і радуйте нас своїми успішними відкриттями.
Будьте амбітними та креативними, знаходьте нові рішення і будьте впевнені в своїй правоті. Вмійте відстояти свою точку зору!
Бажаємо вам — мегамоль творчих успіхів і число Авогадро здоров’я!
Найглибшої поваги і визнання вам!

Дирекція та колектив ТОВ НВФ «МІКРОХІМ»

Уважаемые рубежане, ветераны химической промышленности!

Примите искренние поздравления с профессиональным праздником — Днем химика.
Большая химия развивается на рубежанской земле уже много лет. Самоотверженным трудом нескольких поколений за эти годы создавались наши химические предприятия, продукция которых хорошо известна не только в Украине, но и в дальнем зарубежье. Мы уверены, что трудолюбие, профессионализм и новаторство работников отрасли позволят и впредь уверенно приумножать достижения прошлых лет.
Особые слова благодарности ветеранам химической промышленности, тем, кто стоял у ее истоков в Рубежном. Некоторые из вас и сегодня трудятся на предприятиях, передавая свои бесценные знания молодому поколению.
От всей души желаем крепкого здоровья, семейного счастья и благополучия, благодарим за добросовестное отношение к работе и верность традициям.
Успехов вам и долгой плодотворной работы во имя процветания нашего города и всей страны!

С уважением – Лариса Негребецкая,
председатель городского совета ветеранов войны и труда