28 червня — День Конституції України

Шановні мешканці Рубіжанської громади!

Щиро вітаю вас із визначним державним святом – Днем Конституції України!
Конституція – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі.
Конституцією України задекларовані головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека. Будуючи майбутнє нашої Батьківщини, ми маємо пам’ятати про це.
Напередодні державного свята бажаю вам взаєморозуміння, достатку, благополуччя, спокою та миру!
І нехай принципи Конституції стануть реаліями нашого сьогодення.

Сергій ВЕЛЬМОЖНИЙ, народний депутат України

Дорогі співгромадяни, земляки!

У 1996 році, 25 років тому, українські громадяни отримали Основний Закон, який гарантує їм права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави.
Тож від усієї душі вітаю вас з Днем Конституції України!
Бажаю вам мудрості, далекоглядності, нових звершень та впевненості в завтрашньому дні.
Переконаний: ми з вами цілком спроможні разом сформувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу, побудовану на демократичних засадах.

З найкращими побажаннями – Сергій ХОРТІВ, міський голова

Уважаемые жители города Рубежное!

Примите поздравления с 25-й годовщиной Конституции Украины!
Главная идея Конституции заключается в служении государства народу. Она является основой построения правовой державы, служит гарантом сохранения политической, экономической стабильности и социальной защищенности в обществе.
Но реализация прав и свобод, провозглашенных в Основном Законе, зависит не только от избранной нами власти, но и от вклада каждого гражданина страны, от его активной гражданской позиции.
Наш долг – соблюдение всех заложенных в Конституции норм.
Мы должны уважать закон и руководствоваться им в своих поступках, стремиться быть полезными стране и людям, заботиться о своем городе, о своем предприятии, о своем доме, слаженно и эффективно работать. Только в этом случае мы будем жить в свободной стране!
Украина начинается с каждого из нас. И, последовательно реализуя созидательный потенциал Основного Закона государства, мы совместными усилиями можем сделать жизнь достойнее.
Мы все хотим видеть нашу страну сильной и процветающей, а Луганщину – динамично развивающимся регионом, комфортным для проживания людей, благоприятным для привлечения инвестиций.
Так пусть наше общее желание сбудется, и каждый новый день будет добрым и радостным!
С праздником вас, дорогие рубежане!

С уважением – Геннадий Минин, генеральный директор ЧАО «Рубежанский картонно-тарный комбинат»

Шановні співвітчизники!

Вітаємо вас з визначним державним святом — Днем Конституції України і 25 — річчям від дня її прийняття!
Прийняття Конституції стало однією зі сходинок становлення України незалежною та демократичною державою. Адже вона визнає найціннішим – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надає кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватися її законів.
У переддень свята бажаємо вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості та усвідомлення захищеності своїх прав.
Хай зміни на краще стануть реаліями сьогодення. Успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої держави – гуманізму та законності.
Нехай День Конституції буде для всіх нас днем гордості за свою країну.
Зі святом!

З повагою – дирекція та колектив ТОВ НВФ «МІКРОХІМ»

Шановні мешканці Рубіжанської громади!
Дорогі пайщики та співробітники ПП «Каут»!

Від щирого серця вітаємо вас із 25-ю річницею Конституції України.
Конституція України увібрала в себе віковий законотворчий досвід українців і волю нашого народу самостійно творити свою долю, впорядковувати державне життя.
Нехай же в день цього визначного національного свята в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Головний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі.
Пам’ятаймо: Україна розпочинається з кожного з нас!

Валерій КАУТ, голова правління,
Володимир ПРОКОПЕНКО, директор ПП «Каут»