24 серпня — День незалежності України

Дорогі земляки!

Вітаю вас з найвизначнішим святом нашої держави – Днем незалежності України.Вітаю вас з найвизначнішим святом нашої держави – Днем незалежності України.Шлях України до суверенітету був тернистим: століття поневолення її народу, заборони спілкуватися її власною мовою, репресії проти її населення, вислання та голодомори. У сучасній історії український народ стикнувся з російською агресією. Колись братня країна, не тільки військовим шляхом загарбала Крим та частину Донбасу, а й розпочала паплюжити сторінки нашої історії, пам’ять героїв та національні ідеали, розгорнувши масштабну інформаційну війну.Демократичні ідеї рівності перед законом, право на краще майбутнє українців є дороговказним каменем для побудови нашої молодої держави. Події, що відбуваються у братній Білорусі, є ще одним доказом, що цінності сталої демократії мають бути невід’ємною частиною громадської думки у посттоталітарних державах. У цей день хочу побажати усім жителям області стійкості духу, мирного неба над головою та непохитної віри у щасливе майбутнє України!Слава Україні!

З повагою – Сергій Гайдай,

голова Луганської облдержадміністрації –керівник обласної військово-цивільної адміністрації

Шановні земляки!

Щиро вітаю вас із Днем незалежності України!
Напередодні найбільшого державного свята, яке нас об’єднує, щиро зичу вам міцного здоров’я та добробуту, впевненості в майбутньому та наснаги, творчих здобутків та звичайного людського щастя!
Бажаю кожному з вас процвітання й плідної праці в ім’я нашої країни.
Мирного вам неба над головою та рідної землі під ногами!
Ще раз із святом вас!

З повагою – Сергій Вельможний,
народний депутат України

Уважаемые жители города Рубежное!

В эти августовские дни календарь истории отсчитывает двадцать девятую годовщину независимости Украины.
Безусловно, эти годы стали испытанием на зрелость, на терпение, на толерантность, они оказались нелегкими и далеко не безоблачными. Пришлось идти трудной дорогой социально-экономических преобразований, создавать практически заново новые правила и стандарты жизни.
Вместе с Украиной этот непростой путь преодолевает и Рубежанский картонно-тарный комбинат — ровесник независимости нашего государства. Коллектив РКТК вдохновенно и ответственно работает, держа руку на пульсе изменений и отвечая требованиям времени.
Улучшить жизнь в своей собственной стране можно только совместными усилиями и с чувством патриотизма к своему городу и своей стране.
Пусть в сердцах народа Украины августовская голубизна неба и желтизна созревшего пшеничного поля сливаются красками украинской государственности в символ свободы и труда!
А Государственный Флаг пусть развевается над нашей мирной землей и вдохновляет на новые успехи в добрых делах для расцвета Украины!
С праздником вас, рубежане!

С уважением – Геннадий Минин,
Генеральный директор ЧАО «Рубежанский картонно-тарный комбинат»

Шановні земляки!

Щиро вітаємо вас із загальнонаціональним святом – Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!
Проголошення незалежності стало закономірним завершенням довгого і тернистого шляху, який здолав народ України до самоствердження та здобуття свого права на свободу.
День незалежності України останнім часом набуває, як свято, іншого, більш глибокого смислу для українців. Тому що ми чітко усвідомили – незалежність треба відстоювати щодня наполегливою працею, готовністю захищати свою країну, здатністю брати відповідальність та єднатися заради спільної мети.
З нагоди свята бажаємо вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками.
Нехай над нашою державою завжди буде мирне небо, а у серці кожного побільше добра, прагнення до єдності та порозуміння. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до нашої землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях.
Щасливого вам та заможного життя, де гідність і свобода особистості – реальна цінність, найбільш пошанована суспільством. Внутрішньої всім незалежності та свободи!

З повагою – дирекція та колектив ТОВ НВФ «МІКРОХІМ»