24 грудня — День працівників архівних установ

Шановні працівники архівних установ міста!

Сердечно вітаю вас з професійним святом — Днем працівника архівних установ.
Архіви стоять на межі часів — минулого, сьогодення і майбутнього. Вони наповнені особливою атмосферою, в якій оживають самі значущі події та імена, присутня романтика пошуку, радість знахідок і відкриттів.
Але архіви — це ще й колосальний інформаційний ресурс, що всебічно відображає національну історію. Тому будь-яке цивілізоване суспільство береже свої архіви, як зіницю ока.
Архівісти України успішно справляються з вирішенням триєдиного завдання, що стоїть перед архівами: збирання, зберігання та використання архівних документів.
Архівні фонди щодня поповнюються історичними документами, успішно вирішуються складні завдання щодо забезпечення збереження архівних фондів, ведеться величезна довідкова робота, в тому числі соціально-правового характеру.
Щиро дякую всім працівникам архівних установ за самовіддану працю, ентузіазм та ініціативність і впевнена, що ви і надалі будете вносити значний вклад у справу збереження історичної пам’яті України!
Від усієї душі бажаю вам миру, міцного здоров’я, щастя, творчих успіхів та професійних досягнень на благо і в ім’я рідної України.

Вікторія КУВІЧИНСЬКА,
начальниця архівного відділу Рубіжанської міської ради