23 серпня — День Державного Прапора. 24 серпня — День Незалежності України

Шановні жителі та гості міста!

Щиро вітаю вас зі святами — Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!
Ці свята є справжнім символом національного єднання, загальної гордості, відповідальності за сьогодення і майбутнє нашої України.
Упевнений, що ми спільно зможемо подолати усі наявні труднощі, збережемо мир і злагоду на нашій землі, забезпечимо гідне майбутнє прийдешнім поколінням.
Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, життєвого оптимізму, нових трудових перемог, миру і благополуччя.

З повагою — Сергій Хортів, міський голова

Шановні жителі міста Рубіжне!

Прийміть вітання з державними святами — Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!
Від щирого серця й від усієї душі зичу землякам, рідним, друзям та колегам міцного здоров’я, добра, миру, порозуміння і згуртованності, безмежної енергії, успіхів та здобутків в усіх ваших справах.
Нехай нові добрі починання в ім’я незалежної демократичної процвітаючої України стануть надійною запорукою добробуту й щасливого життя її народу.
Український народ в змозі поліпшити життя у своєму домі. Саме на це націлена робота колективу Рубіжанського картонно-тарного комбінату, який в цьому році, як і наша незалежна держава, відзначає свою 28 річницю.
Успіх прийде неодмінно, якщо плідно із натхненням кожен з нас працюватиме на благо рідної країни.
Цей день обов’язково настане!
Бажаю вам, дорогі земляки, щоб прапор майорів тільки над мирною і благополучною Україною!
І нехай під цим прапором багато років успішно живе наша країна, в якій будуть щасливо жити наші діти й онуки! Зі святами вас, рубіжане!

З повагою — Геннадій Мінін,
генеральний директор ПрАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат»

Шановні співвітчизники!

Щиро вітаємо вас із загальнонаціональними святами — Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!
Наша країна, наш народ святкує вже 28 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців — бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі. Майже тисячу років, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків.
Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.
Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність довічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.
Сьогодні, напередодні свята, ми вітаємо усіх вас, хто своїми діями докладається до спільної справи – розбудови нової європейської держави України. Сьогодні наше завдання, завдання усіх громадян України – зробити усе, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти максимум зусиль і снаги, аби наблизити пору розквіту України.

З повагою — дирекція та колектив ТОВ НВФ «МІКРОХІМ»

Шановні рубіжани!

Прийміть найсердечніші вітання і найщиріші побажання з нагоди великих національних свят – Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України!
Це не просто день народження держави. Це свята пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також дні, коли варто думати про майбутнє, про нашу відповідальність перед історією.
День Незалежності — це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.
У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.
Щиро зичу всім рубіжанам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.
Зі святами вас, дорогі рубіжани, з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України!

Сергій ВЕЛЬМОЖНИЙ,
народний депутат України IX скликання, обраний в одномандатному виборчому окрузі № 112