21 вересня — День фармацевтичного працівника України

День фармацевтичного працівника — важлива та хвилююча подія для всіх, хто пов’язаний з фармацевтичною галуззю.
Уже 21-й рік поспіль відзначає своє професійне свято українська спільнота провізорів, фармацевтів, науковців, дистриб’юторів, співробітників фармацевтичних виробництв, які разом з фахівцями-медиками постійно піклуються про здоров’я співвітчизників.
Цим святом суспільство визнає важливу роль фахівців фармацевтичної галузі, адже фармація — це стратегічна галузь в системі охорони здоров’я населення і забезпечення національної безпеки нашої держави. Здоров’я — це не лише благо та щастя кожної людини, але й безцінне суспільне надбання. Завдяки наполегливій та відданій праці висококваліфікованих фахівців, корифеїв виробничої, аптечної, освітньої, наукової, управлінської, інформаційної сфер галузі вітчизняна фармація динамічно розвивається, активно залучаючи у виробництво сучасні наукові досягнення й розробки, впроваджуючи європейські стандарти якості, й успішно конкурує з іноземними виробниками лікарських засобів.
Сьогодні фармацевтичний ринок в Україні як ніколи консолідований та орієнтований на єдині цілі — здійснення всіх можливих заходів для покращення доступності ефективних, безпечних та якісних лікарських засобів для кожного громадянина України. Задля досягнення цієї мети нам потрібно буде докласти максимальних зусиль та здійснити чимало нелегких кроків.
У ці святкові дні для нас велика честь привітати трудові колективи фармацевтичної галузі: фахівців аптек, контрольно-аналітичної служби, інформаційної сфери, заводчан, науковців, освітян, менеджерів, маркетологів, логістів. Скільки створено високоякісних лікарських препаратів завдяки кропіткій щоденній праці, скільки ще нових перспективних розробок у майбутньому…
Прийміть найкращі привітання та подяку за ваш професіоналізм, самовіддану працю, які повертають людям здоров’я, додають впевненості у власних силах та віри в життя.
Нехай вашу працю буде винагороджено великою людською вдячністю. Нехай ваш високий професіоналізм та відданість професії вселяють надію та впевненість у завтрашньому дні, дарують заслужену повагу й авторитет!
Здоров’я, щастя, миру вам і вашим близьким!
З Днем фармацевтичного працівника!

З повагою — дирекція та колектив ТОВ НВФ «МІКРОХІМ»

Шановні працівники фармацевтичної галузі! Дорогі фармацевти!

Щорічно осінь дарує професійне свято працівникам фармацевтичної галузі. Саме завдяки вам, вашій наполегливій праці та високому професіоналізму вдається повернути здоров’я, а нерідко й життя, багатьом людям.
Вам притаманні людяність, доброта й терпіння. Ви завжди готові підтримати хворого морально й духовно та не залишаєте без уваги жодної людини. Не рахуючись із власним часом, ви готові в екстремальних умовах поряд з лікарями день і ніч своєю копіткою працею рятувати життя, простягаючи руку допомоги кожному, хто цього потребує. Ви не чекаєте винагород, а щоденно сумлінно виконуєте свою роботу, допомагаючи долати тяжкі хвороби, боротися з епідеміями та рятувати сотні тисяч людських життів.
Прийміть щирі вітання, а також побажання міцного здоров’я вам і вашим родинам, невичерпної енергії, щасливої долі та реалізації найсміливіших задумів. Завдяки вашому ентузіазму, професійній майстерності та самовідданості вітчизняна галузь фармації завжди була й залишається на належному рівні.
Нехай цей день буде наповнений теплом дружніх посмішок і залишить найяскравіші враження. Нехай щастить на життєвому шляху, а в професійній діяльності — все нових і нових успіхів.

З повагою — колектив редакції газети «Рубіжанські новини»