21 липня – День звільнення міста Рубіжне від незаконних збройних формувань

Дорогі земляки!

У цьому році відзначається сьома річниця звільнення Рубіжного від незаконних збройних формувань.
У липні 2014 року ми отримали можливість продовжити мирне життя та розвивати свою громаду. І наш обов’язок – будувати українське Рубіжне, будувати щасливе та процвітаюче сучасне місто.
Рубіжне – це місто вільних людей, які люблять свою громаду та готові працювати в ім’я її розвитку.
Щиро сподіваюся, що мир незабаром запанує в тих містах і селах Луганщини та Донеччини, які й досі лишаються непідконтрольними українській владі. Переконаний, що і над ними замайорить Державний прапор України.

Юрій Арцев, секретар міської ради

Шановні рубіжани!

Двадцяті числа липня 2014 року назавжди запам’ятаються мешканцям Луганської області. Саме тоді тривала операція з визволення міст Рубіжне, Лисичанськ та Сєверодонецьк. Саме тоді військовослужбовці сил АТО зі зброєю в руках повернули до мирного життя, звільнивши Рубіжне від незаконних збройних формувань.
Щиро вітаю рубіжан із цією датою!
Щиро вірю в те, що на всю українську землю повернеться мир!
Щиро дякую захисникам України!

Володимир ПРОКОПЕНКО, голова Сєвєродонецької районної ради

Шановні мешканці та гості Рубіжного!

21 липня 2014 року в нашому місті відбулася знаменна подія – українські захисники встановили Державний прапор України на будівлі Рубіжанської міської ради і міського відділу міліції. Прапор – це захист, запорука порядку й відповідальності.
Саме завдяки хоробрості людей, вірних присязі, відданих своїй державі, ми живемо під мирним небом.
Рубіжне – це Україна!
Шановні визволителі! Прийміть щиру подяку від міської ветеранської організації за тишу та порядок в нашому місті. Здоров’я вам усім!
Нехай Господь Бог боронить Україну! Нехай на нашій землі ніхто й ніколи не почує вибухів та пострілів.
Ми поділяємо гіркоту тих, хто втратив синів і доньок. Ми з сумом і болем дивимося на військових, які потребують лікування й реабілітації, на вдів, чоловіки яких не повернулися з війни.
Сподіваємося на розум тих, від кого залежить припинення цієї війни. Нехай на українську землю прийде мир, взаємоповага і терпіння.

З повагою – Лариса НЕГРЕБЕЦЬКА, голова міської рада ветеранів України