20 червня — День медичного працівника

Шановні працівники медичних закладів Рубіжанської громади!

Прийміть щиру подяку за ваше безмежне милосердя, сумлінну працю та професійну гідність!
День медичного працівника разом із вами відзначають тисячі наших співгромадян, яким ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у ваш талант та професіоналізм, у вашу готовність прийти на допомогу.
Нехай усе те, що ви робите для інших, повертається до вас та до ваших близьких сторицею!
Радійте кожній миті життя!
Земний уклін вам!

Сергій ВЕЛЬМОЖНИЙ, народний депутат України

Шановні медики!

День медичного працівника – це можливість для вас відчути свою причетність до шанованої в нашому суспільстві професійної спільноти. Це свято лікарів, медсестер, студентів-медиків – тих, хто присвятив себе цій найблагороднішій та найгуманнішій професії. Ваша місія особлива – служіння людям на благо їх здоров’я. Ви не маєте права на спокій, відпочинок, на власні почуття та емоції. З нагоди вашого професійного свята щиро зичу вам родинного тепла і затишку, миру та злагоди, а в роботі – професійного зростання й людської вдячності.
Бережіть не лише здоров’я інших, але й власне!

Сергій ХОРТІВ, міський голова

Уважаемые медицинские работники города Рубежное, ветераны-медики, преподаватели и студенты медицинского университета!

Примите искренние поздравления с вашим профессиональным праздником – Днем медицинского работника.
На протяжении всего жизненного пути рядом с нами находитесь вы, люди в белых халатах. Ваш труд благороден и бесценен, и во все времена он был достаточно сложным.
Сострадание к чужой боли, готовность прийти на помощь в любое время, желание учиться новому – эти качества всегда отличали настоящих медиков.
Вы не раз доказывали свой высокий профессионализм и компетентность, умение действовать в экстремальных ситуациях, молниеносно принимать решения и спасать людей в самых невероятных условиях. И сегодня вы вновь оказались на передовой линии в борьбе с коронавирусом. Каждую секунду, рискуя здоровьем, вы ответственно и честно исполняете свой долг.
Пусть в эти нелегкие дни вас не покидает уверенность в себе! Пусть каждый новый день приносит новые силы, и пусть остается щедрой ваша душа!
Мы часто слышим от вас добрые, ободряющие слова, которые помогают нам преодолевать недуги, вызывают прилив жизненной энергии и укрепляют веру в самое лучшее. Очень хочется, чтобы вы почаще слышали их от своих пациентов и даже от незнакомых людей. Ведь вы выполняете главную миссию на земле – сохраняете жизнь.
Желаю всем медикам города Рубежное крепкого здоровья, мира и благополучия!
Пусть этот праздник подарит вам солнечное настроение, а в ваш адрес прозвучит много искренних поздравлений и самых теплых пожеланий!

С уважением – Геннадий МИНИН,
генеральный директор ЧАО «Рубежанский картонно-тарный комбинат»

Дорогі колеги!

У переддень нашого спільного професійного свята хочу висловити щирі вітання усім медичним працівникам Рубіжанської громади, а також майбутнім медикам – студентам медичних навчальних закладів.
Споконвіку здоров’я людини цінувалося більше за будь-які надбання. Відповідно, професія медичного працівника завжди була однією з найнеобхідніших і найшанованіших. Саме для цієї професії актуальні такі поняття, як доброта, гуманність і благородність. Саме медик допомагає людям залишатися здоровими та життєрадісними.
З нагоди професійного свята — низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю. Нехай повертається до вас добро, дароване людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир.
Нехай ваша нелегка праця, яка повертає людям здоров’я та зберігає життя, приносить радість та задоволення!

Наталія ЯНКО,
начальниця управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради

Шановні колеги!

Здоров’я нації є запорукою благополуччя країни, її сталого розвитку. Тому не існує вищої мети, ніж дати людині можливість пройти свій життєвий шлях без хвороб. Саме медичний працівник – лікар, медична сестра, фельдшер, акушерка, водій карети швидкої допомоги – приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань.
Колеги! Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. Ви першими кидаєте виклик хворобам, ви допомагаєте побороти ці хвороби. Ви оберігаєте найцінніше, що є в людини – життя.
Отже, у переддень нашого професійного свята прийміть щирі побажання міцного здоров’я і благополуччя вам і вашим рідним! Нехай з вами завжди залишаються віра в найкраще та оптимізм!

Едуард КРАВЧЕНКО, директор КУ «Рубіжанська центральна міська лікарня»

Любі мої колеги, медичні працівники – лікарі, медсестри, акушери, фельдшери, лаборанти й не лише!

Щиро вітаю вас із Днем медичного працівника!
Бажаю злагодженої роботи, взаємоповаги в колективах та спільних успіхів у боротьбі за здоров’я наших пацієнтів! Бажаю всього найкращого в особистому житті!
І у свята, і у важкі будні не сумнівайтеся в правильності вибору власної стезі.
Завжди будьте вірні своїм принципам, рішучі та впевнені у своїх діях!
Бажаю вам потрапляти до лікарні тільки по роботі!
Бажаю радувати своїх пацієнтів втішними новинами, завжди тримати високу планку медичного працівника й просто щасливої людини!

Роман ПИЖ, головний лікар КНП «Центр ПМСД» Рубіжанської міської ради

Дорогі медичні працівники!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!
Бажаємо вищого пілотажу в справах медицини і удачі в особистих інтересах та бажаннях. Здоров’я вам, вашим близьким, друзям, пацієнтам, щасливих моментів і радісних днів.
Щастя вам і добра!
Нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а завжди буде лише приємною місією!
Низький уклін кожному з вас!

Від імені пайщиків та співробітників ПП «Каут» –
Валерій КАУТ, голова правління,
Володимир ПРОКОПЕНКО, директор