1939 — 1945. НІКОЛИ ЗНОВУ!

Любі ветерани! Шановні мешканці Рубіжанської громади!

Від душі вітаю вас із Днем пам’яті та примирення, Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
Ці травневі дні – привід висловити вам, дорогі ветерани, шану й велику подяку за Перемогу над нацизмом.
Напередодні цього світлого свята бажаю вам віри у славне майбутнє нашої країни, міцного здоров’я, вдячності нащадків!
Світла пам’ять тим, хто загинув під час Другої світової війни.
Щира подяка трудівникам тилу!
Слава визволителям!

Із щирою вдячністю – Сергій ВЕЛЬМОЖНИЙ,
народний депутат України

Шановні ветерани! Земляки!

Роки минають, і все більше віддаляється від нас весна 1945 року.
Саме з тієї весни ці травневі дні залишаються для нас освяченими цим святковим днем – Днем Перемоги.
У цьому святі злилися радість і біль, гіркота і невимовне щастя, а також почуття гордості за наш народ.
Низько схиляю голову перед тими, хто ціною власного життя зупинив фашистську навалу та виборов Перемогу! Глибока шана всім тим, хто у ті страшні роки самовіддано працював у тилу, наближуючи Перемогу.
З нагоди нашого спільного свята бажаю кожному з вас, шановні земляки, миру, затишку та впевненості в завтрашньому дні!

З повагою – Сергій ХОРТІВ, міський голова

Дорогие ветераны!

С каждым годом весна 1945 года становится от нас все дальше: проходят десятилетия, сменяются поколения, но не тускнеет и не стареет память об этом великом событии. И сквозь пространство и время струится особый свет, наполняя глубоким смыслом и содержанием нашу историю и нашу жизнь.
Каждый год 9 мая мы все также пронзительно чувствуем гордость за подвиг победителей в той страшной войне и безграничную им благодарность.
Все, кто сражался на фронтах, не щадя жизни поднимался в атаку, стоял у станка или трудился в поле, приближая долгожданную Победу – герои, которые спасли нашу страну и весь мир от фашизма!
Эти герои – безымянные и известные – всегда с нами! Они – в памяти каждой семьи, в названиях улиц, в пламенных цветах и отблесках вечного огня возле мемориалов Славы.
Война оставила свой тяжелый черный след, искалечила миллионы судеб и отобрала миллионы жизней. Победа далась нам огромной ценой, она отлита из боли и горечи потерь, омыта кровью павших и слезами скорбящих вдов. Но в ней заключены и торжество обретенной свободы, и радость вернувшихся с войны, и вера в собственные силы.
Наша Победа бесценна, и пусть память о войне не угасает, пусть передается нашим детям и внукам!
Пусть доброй волей людей утверждается мир в нашем Луганском крае, в нашей стране и на всей земле – и это будет самым лучшим памятником нашей Великой Победе!
Дорогие ветераны! Низкий сыновний поклон вам и великая благодарность за боевые и трудовые подвиги! Живите долго и счастливо под мирным небом! Здоровья вам, светлых и долгих спокойных дней, душевного тепла, внимания и заботы близких людей!
С великим праздником всех рубежан! С Днем Победы! Цветущей и мирной вам весны!

С уважением – Геннадий Минин,
генеральный директор ЧАО «Рубежанский картонно-тарный комбинат»

Дорогі визволителі, шановні ветерани!

Прийміть найщиріші вітання з річницею Великої Перемоги! Цей день для всіх нас був і залишається одним з найсвітліших, урочистих і значущих. У ньому — вся міць, вся сила духу і велич простих людей, які у важку годину згуртувалися і відстояли нашу Батьківщину. Час йде, але славний подвиг нашого народу ніколи не зітреться з пам’яті вдячних нащадків.
Рік за роком йде в минуле одна з найбільш кровопролитних і разом з тим пам’ятних сторінок історії нашої Батьківщини. Рік за роком рідшають ряди ветеранів, свідків тих страшних подій, але свято Великої Перемоги, як і раніше — значуще. У ньому радість і біль, посмішки і сльози. Цей дійсно святий день завжди викликає почуття безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу Перемогу, ми схиляємо голову перед священною пам’яттю загиблих. Висловлюємо свою безмежну синівську вдячність усім, хто тяжкою працею наближав довгоочікуваний день визволення та кував Перемогу в тилу. Ви – переможці, які стояли до останнього на славу Вітчизни для майбутніх поколінь. Ваша доблесть, відвага, мужність збережуться на віки в історії нашої країни. Тільки завдяки вам, дорогі ветерани, ми живемо у вільний від війни час, ми можемо будувати плани, можемо їх реалізовувати. Дай Бог, щоб ви з нами жили довгий час, щоб здоров’я ваше не підкошувалося, а сила духу допомагала твердо стояти на землі. Завдяки вам ми не знаємо печалі, ми живемо у вільній країні.
Низький уклін вам, наші фронтовики, трудівники тилу, вдови та діти війни! Будьте молоді душею та живіть щасливо! У це свято хочеться побажати, в першу чергу, миру. Адже ніщо не коштує дорожче, ніж людські життя, сльози матерів, зламані долі величезної кількості людей. Нехай ця Перемога надихає тільки на добрі вчинки, любов до Батьківщини. Нехай ніхто і ніколи не побачить війни. Від щирого серця бажаємо вам, дорогі наші ветерани, міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, миру і щастя. А мужності, сміливості та відвазі знайдеться місце і в мирному житті, щоб долати звичайні життєві проблеми.

З Днем Перемоги всіх нас!
Ми, сивочубі ваші діти, й багатолюдна вся рідня
Вітання вам шлемо і квіти з нагоди пам’ятного дня.
Спасибі вам за ратні справи, за серце, що тепло дає!
Спасибі вам, що стільки травнів ви серед нас були і є!
А побажань у нас – по стріху в цей пам’ятний і день і рік:
Хай вам здоровиться до віку!
Хай буде сонячним ваш вік!

З щирою повагою — Михайло БРЕНЕР,
від імені та за дорученням членів редакційної колегії газети «Рубіжанські новини»,
член виконкому Рубіжанської міської ради

8 і 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Вернулися живі з полків і рот
І мир подарували рідним хатам…
За право жить завдячує народ
Полеглим і посивілим солдатам.

У ці дні ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками.
Свята пам’ять про Другу світову війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни. Тому для нас, нащадків і спадкоємців солдатів Великої Перемоги, найвищим законом буття є вірність їх священній справі і нетлінній пам’яті, довічна шана і повага.
Цього дня ми схиляємося у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її заможною та квітучою. Це вашим потом та кров’ю щедро зрошена наша земля, як у роки воєнного лихоліття, так і у важкі дні відбудови народного господарства.
Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв Батьківщину, виявив нездоланну мужність та незламність духу. Саме вам завдячуємо свободою та мирним небом, тим, що сьогодні можемо ростити дітей, обробляти лани, посміхатися сонцю.
Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах Другої світової, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Подвиг ваш – безсмертний, пам’ять про вас – нетлінна, вдячність народу – безмежна.
Щиро бажаємо вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я та довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!
Зі святом вас!

З глибокою повагою – дирекція та колектив
ТОВ НВФ «МІКРОХІМ»

Дорогі ветерани Другої світової війни!
Шановні мешканці Рубіжанської громади!
Шановні пайщики ПП «Каут»!

Від імені колективу ПП «Каут» сердечно вітаємо фронтовиків, працівників тилу та всіх жителів нашої громади зі світлим святом Перемоги!
Зичимо вам оптимізму та довголіття, енергії та бадьорості духу, достатку й злагоди у ваших родинах!
Нехай ті теплі слова, які ви почуєте в ці весняні святкові дні, додають вам душевного спокою та сил!
Нехай на нашій благословенній землі завжди панують мир, спокій та добро!
Ще раз зі святом вас, дорогі ветерани!

Із щирими побажаннями добра та миру – Валерій КАУТ, голова правління,
Володимир ПРОКОПЕНКО, генеральний директор ПП «Каут»

Спасибо за победу!

Уважаемые ветераны – солдаты Победы, труженики тыла, дети войны, жители города!
Городской совет ветеранов искренне поздравляет вас с самым светлым, радостным праздником – 76-й годовщиной Великой Победы над злейшим врагом – фашизмом.
В те далекие сороковые годы вы сражались за веру и правду, проливали кровь, защищая Отчизну. Мы преклоняемся перед мужеством и героизмом солдат, офицеров, партизан, подпольщиков, перед теми, кто трудился в тылу, не щадя сил, здоровья и жизни, отстаивая наше право на будущее.
Чем дальше уносит нас стремительный бег времени от грозного лихолетия Второй мировой войны 1939-1945 годов, тем все ощутимей становится потребность донести подробности боевых свершений до нынешнего поколения.
Мы не имеем права забывать образ солдата, преодолевшего все тяготы войны во имя Победы.
Вы, дорогие ветераны, прошли через лавину потерь и выстояли в этой страшной войне.
Великая Победа омыта кровью павших, слезами скорбящих вдов и матерей.
Дорогие ветераны Второй мировой войны, труженики тыла, партизаны, подпольщики, мы вас благодарим за чистое небо, за страну, за колосья хлеба, за щедрое цветение земли. И пусть голова уже седая, но мыслями и духом вы сильны.
Память о войне неподвластна времени и мы всегда будем хранить воспоминания о суровых испытаниях, которые выпали на долю людей старшего поколения.
В тяжелое военное лихолетие вы не сдавались перед лицом смерти. Тяжелые бои на фронтах и трудности в тылу сближали, роднили людей. С фашизмом боролись единой сплоченной силой, которая преодолевала жуткие испытания и победила не только оружием, победила силой духа.
Вы, дорогие ветераны, ценой невероятных усилий восстановили народное хозяйство, подняли из руин города и села.
Слава поколению Победителей! Бессмертный подвиг ветеранов навсегда останется в памяти поколений.
Вечная память павшим за нашу Родину!
Желаем всем ветеранам Второй мировой войны, труженикам тыла, жителям города активного долголетия, мира, благополучия, любви близких вам людей.

С уважением – Лариса Негребецкая,
председатель городского совета ветеранов