18 вересня Рубіжанська громада відзначила День сім’ї

Традиційно, кожної 3-ї суботи вересня в місті Рубіжному відзначають свято Дня сім’ї. Цей рік не став виключенням, тому в суботу, 18 вересня в Рубіжанській територіальній громаді відбулися загальноміські культурно-масові заходи.
Цього дня для жителів міста та гостей було підготовлено насичену програму культурно-розважальних заходів на різні смаки та вподобання. За участі представників місцевого самоврядування, освітян, молоді, представників підприємств, установ та організацій міста, відбулась святкова хода з демонстрацією транспорту комунальних підприємств та засобів спеціалізованого призначення.
Перед початком урочистої частини свята, на площі Володимирській, присутніх привітали народні депутати України Сергей Вельможный, Сергій Шахов, Александр Сухов, міський голова Сергій Хортів та голова депутатської фракції «Наш Край» Дмитрий Конов.
Цінні подарунки та квіти від народних депутатів України та міського голови отримали сім’ї, які цього року відзначили золотий ювілей подружнього життя, проживши разом у мирі та злагоді півстоліття.
Викладачам Луганського національного університету імені Тараса Шевченко, який цього річ став частиною нашої Рубіжанської родини, офіційно вручили ключі від двох квартир у м. Рубіжне.
Протягом усього дня на площі працювали атракціони, розваги для дітей, виставки робіт майстрів декоративного-ужиткового мистецтва, етнографічна виставка, святковий аквагрим, різноманітні фотозони та інше.
Позитивних емоцій та гарного настрою дітям і молоді додали розважальна програма «Острів сімейних скарбів», інтерактивне шоу «Диво лабіринт», виступ духового оркестру, дитяча розважальна програма «Baby dance», показові виступи юних спортсменів, театралізована вистава з козацькими шашками та виступ гурту «Lunar sun».
Чудовими піснями та неймовірною енергетикою продовжили захід учасники музичного флешмобу «Заграємо разом».
Як завжди затишну сімейну атмосферу свята створили творчі номери у виконанні учасників заходу, а також юних талантів громади, залишивши у серцях всіх присутніх незабутню згадку про цей день.
Ще одна гарна традиція всіх святкових заходів у місті – це безкоштовна солодка вата від політичної партії «Наш Край».
Приємною несподіванкою для рубіжан та гостей став музичний подарунок від народних депутатів України Сергій Шахов, Сергей Вельможный та Александр Сухов. Завдяки їх підтримки на свято завітав запальний хіп-хоп виконавець «Серьога» він же «Полиграф ШарикOFF», він же Сергій Пархоменко. Виступ талановитого співака створив справжній аншлаг на площі, присутні з задоволенням підспівували харизматичному співаку.
Наприкінці свята, все наповнилося магією фаєр-шоу та ритмічними танцями і фантастичними пластичними рухами артистів театру вогню, синхронними, крутими трюками.
Завершилось святкування молодіжною дискотекою.
Феєрично, яскраво та насичено відзначили День сім’ї у Рубіжному, який запам’ятається надовго всім мешканцям та гостям міста Рубіжне!