17 вересня — День рятувальника

Шановні колеги! Дорогі наші ветерани!

17 вересня ми відзначаємо професійне свято – День рятувальника. Воно об’єднує в своїх лавах сильних духом і загартованих випробуванням людей мужньої професії – пожежних-рятувальників, співробітників аварійно-рятувальної служби, які цілодобово несуть відповідальність за забезпечення захисту життя людей від пожеж і надзвичайних ситуацій.
День рятувальника України – це професійне свято всіх працівників ДСНС України. Таке свято було засноване, щоб вшанувати їх, показати, наскільки вони важливі для нашої країни і віддати данину поваги.
Сумлінна праця і професіоналізм, витримка та самовіддача, надійність і взаємовиручка – це якості, які притаманні усім працівникам народної служби порятунку.
То ж нехай відданість справі, готовність захищати національні багатства і, насамперед, здоров’я і життя людей, ніколи не вичерпаються і надихають вас на нові досягнення у вашій благородній і гуманній справі.
У цей урочистий день прийміть слова глибокої вдячності за вірність обов’язку і героїзм. Від щирого серця бажаю міцного здоров’я, щастя, благополуччя, достатку і мирного неба. Нехай стане вдячність за врятовані життя невичерпним джерелом сил для підвищення професійних досягнень у справі служіння народу України!

Юрій ВОРОПАЄВ,
начальник Рубіжанського міського управління
ГУ ДСНС України у Луганській області