14 жовтня — День захисника України

Шановні воїни, ветерани Збройних Сил України!

Щиро вітаю вас з Днем захисника України!
Це свято є символом вшанування славних традицій героїзму та мужності, самовідданості багатьох поколінь захисників Батьківщини.
Такі святі поняття, як любов до своєї землі, честь та вірність військовому обов’язку, для багатьох вже давно не просто високі слова.
За п’ять років понад 12000 наших земляків пройшли випробування війною. 132 віддали життя за вільну Луганщину. Низько схиляємо голову перед їх звитягою, та вчимося любити Батьківщину. Їх подвиг завжди залишатиметься взірцем патріотизму, мужності й самопожертви.
Бойові будні захисників України – це велика і велична правда історії, постійна школа виховання молоді, яка вчиться служити справі збереження миру у своїй країні та далеко за її межами. Це взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.
Сьогодні пліч-о-пліч із своїми чоловіками та братами службу у Збройних Силах несуть наші чарівні дівчата. Хочеться побажати їм впевненості у власних силах та нескінченного запасу енергії, яку б вони спрямували на справу захисту рідної землі.
Бажаю всім, хто причетний до військової справи, незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, звершення всіх ваших мрій і побажань, високих досягнень у нелегкій праці на благо держави.
Нехай скоріше прийде злагода на нашу багатостраждальну землю і небо над Луганщиною завжди буде мирним!

З повагою — Віталій Комарницький,
голова Луганської обласної державної адміністрації –
керівник обласної військово-цивільної адміністрації

Шановні захисники України!

Вітаю зі святом справжніх патріотів, усіх тих, хто у різні часи мав честь носити військову форму та брав на себе відповідальність за долю суспільства та рідної землі.
Цього дня ми віддаємо данину героїчним традиціям нашого народу, подвигу всіх поколінь, які ще з доби козацтва були оборонцями та визволителями рідної землі.
Це день, коли вшановуємо наших сучасників, їх мужність та самовідданість при захисті цілісності та суверенітету держави.
Служіння Батьківщині — це свідомий патріотизм та відвага, і наші захисники – це національна гордість України.
Тож дякую нашим героям, які дають нам можливість сьогодні спокійно жити, працювати, виховувати дітей.
Зичу їм міцного здоров’я, миру, добробуту та родинного затишку.

З повагою — Анатолій БУСЄНКОВ, секретар міської ради

Вітаємо вас з Днем захисника України!

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.
Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.
З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо щирі вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо здоров’я, добра, щастя, злагоди вам та вашим родинам.

З повагою — особовий склад Рубіжансько-Кремінського об’єднаного міського військового комісаріату