14 грудня — День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Зі словами вдячності й шани звертаюся до тих, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

У 1986 році ядерна стихія опалила долі мільйонів українців, спричинивши величезну кількість проблем.
Надання державного статусу Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС покликане нагадувати суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей, що віддали свої життя та здоров’я заради спасіння людства від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть нам спокою ще багато років.
Ми низько схиляємо голови перед ними і з особливим почуттям їх вшановуємо. Велика вам подяка і низький доземний уклін за відвагу й мужність, які врятували людство у квітні 1986 року.
Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій.
Бажаю кожному з вас, шановні ліквідатори, міцного здоров’я, благополуччя і достатку у родинах, довгих та щасливих років життя.

З повагою – Сергій Вельможний, народний депутат України

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Саме 14 грудня у 1986 році був зданий в експлуатацію захисний саркофаг над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. З того часу в цей день ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
Аварія на Чорнобильській АЕС стала справжньою національною трагедією, наслідки якої ми відчуваємо й досі. Проблеми, які вона породила, з часом не зникають, а лише трансформуються.
Ми в неоплатному боргу перед героями-чорнобильцями, які захистили теперішні й прийдешні покоління від радіаційного лиха.
Ми схиляємо голови в пошані перед кожним, чиє життя та здоров’я забрав невидимий ворог – смертоносне радіоактивне випромінювання.
Назавжди залишиться в серцях людей невмируща пам’ять про солдатів атомного фронту.
Шановні ліквідатори! Ви є справжнім прикладом мужності й патріотизму. Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, сімейного затишку, оптимізму, добробуту та благополуччя!
Шана й подяка вам, дорогі ліквідатори!

З повагою – Сергій ХОРТІВ, міський голова

Дорогие побратимы!

День чествования участников ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС – это день памяти о вашем подвиге.
Благодаря вашему самоотверженному труду мы можем и дальше переживать радость и боль, работать и отдыхать, воспитывать детей, внуков… Словом — жить!
Цена этого – ваше здоровье, а также жизнь тех, кого уже нет с нами.
От чистого сердца благодарю каждого из вас за ваш подвиг.
Желаю крепкого здоровья и терпения, любви и благополучия, мира и добра!
Низкий вам поклон!

Станислав Данилов – председатель ОО «Ветераны Чернобыля г. Рубежное»