10 кроків Віталія Комарницького

Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький визначився з пріоритетними напрямами своєї діяльності.

Навести лад у дорожньому господарстві. Використання коштів у цій сфері повинно бути ефективним, а виконання робіт – у найшвидші терміни.

Ініціювати розроблення проекту будівництва залізничної гілки із залученням Міністерства інфраструктури України та ПАТ «Укрзалізниця» для забезпечення залізничного сполучення п’яти районів Луганщини.

Створити комфортні умови на КПВВ «Станиця Луганська».
Організувати безкоштовне підвезення людей, які перетинають лінію розмежування, від контрольованого українською владою пункту контролю до зруйнованого моста.

Розпочати роботи з відновлення зруйнованого моста через р. Сіверський Донець у Станиці Луганській у разі виконання безпекових умов розведення сил і засобів.

Ініціювати збільшення терміну перебування (понад 60 днів) на тимчасово окупованій території внутрішньо переміщених осіб, які отримують пенсії та інші соціальні виплати. Це значно зменшить навантаження на КПВВ та знизить соціальне напруження.

Створити комфортні умови для ведення бізнесу та соціального партнерства підприємців і місцевої влади в Луганській області.

Контролювати та координувати будівництво енергомоста, що з’єднає Луганщину з енергосистемою України, та підстанції ПС 500 кВт «Кремінська». Запуск стратегічно важливого для області об’єкту має відбутися без зайвих зволікань.

Остаточно затвердити план відновлення медицини третього рівня на Луганщині. Обласна лікарня має функціонувати, і шляхи до цього необхідно затвердити на найвищому державному рівні.

Укріпити інформаційний простір області та поліпшити доступ до україномовного контенту жителів прикордонних районів Луганщини. Координувати будівництво радіотелевізійної передаючої станції у Попаснянському районі.

Налагодити взаємодію облдержадміністрації зі ЗМІ, громадськістю та місцевою владою. Сприяти зміцненню громадських організацій, які прагнуть працювати на відновлення Луганщини.