1 вересня — День знань

Дорогі учні та студенти, шановні батьки, педагоги!

Щиро вітаю вас із прекрасним вересневим святом – Днем знань. Цей день є початком навчального року, стартом для нових звершень.
Юні друзі! Кожен із вас – талановита та обдарована особистість. Бажаю вам завжди бути жадібними до знань, ніколи не зупинятися на досягнутому. Нехай цей навчальний рік буде легким, запам’ятається новими інтелектуальними перемогами, стане щирим на креативні ідеї, винаходи, відкриття. Нехай знання, які ви отримаєте в закладах освіти міста, будуть сходинками до успішного та яскравого самостійного життя, а вас оточують тільки щирі друзі та мудрі наставники. Зростайте активними освіченими членами громади рідного міста, достойними громадянами Української держави. Колегам-педагогам бажаю сил і натхнення, міцного здоров’я, гарного настрою, мира і добра!

З повагою — Сергій Хортів, міський голова

Уважаемые рубежане!

Примите поздравления с началом нового учебного года и Днем знаний!
Первый день сентября. Для кого-то в этот день звенит первый звонок, для кого-то — очередной или последний, а для многих звонки уже отзвенели. Но мы непременно вспоминаем это звучание в течение всей своей жизни. Оно побуждает детей к знаниям, а взрослым позволяет вспомнить значение этого праздника — Дня знаний.
Интересной и познавательной учебы и успешного учебного года желаю школьникам и студентам.
Педагогам желаю так открывать секреты наук, чтобы светлые головы детей проявляли ярко свои таланты. А родителям, бабушкам и дедушкам – терпения и взаимопонимания с детьми!
Пусть один из самых главных дней в сентябре запомнится веселым волнением, улыбками, радостью предвкушения новизны. Старания, усердия, терпения, удачи вам!
Знания делают человека сильнее, мудрее, добрее, помогают открывать новые истины, делать научные открытия и познавать тайны природы. Пусть у всех нас будет возможность учиться и обретать знания не только в школьные годы, но и в течение всей жизни!

С уважением — Геннадий Минин,
Генеральный директор ЧАО «Рубежанский картонно-тарный комбинат»

Шановні педагоги, учні, батьки!

Щиро вітаю з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається невідомий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для маленьких першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше прийдуть до школи. Не менш важливим він буде і для випускників.
Бажаю усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.
Висловлюю щирі слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, плекають справжніх патріотів нашої держави.
Слова вітання вам, шановні батьки! Бажаю, щоб у цьому навчальному році ви пишалися успіхами і досягненнями своїх дітей. Сподіваюсь на плідну співпрацю, взаєморозуміння і повагу між усіма учасниками освітнього процесу.
Нехай цей святковий день буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!
Зі святом, дорогі друзі! Щасти вам!

Олена Обаполенко,
начальник управління освіти Рубіжанської міської ради Луганської області